سحرنگار


شهریار - سرپرست شهرداری باغستان با اشاره به شناسایی و برخورد شهرداری باغستان با سودجویانی که اقدام به قطع درختان می‌کنند، گفت: از شهروندان شریف باغستان خواهشمندم در جهت حراست از فضاهای سبز، در صورت مشاهده موارد مشابه از قطع و برش درختان از طریق سامانه ۱۳۷ یا حوزه خدمات شهری اطلاع‌رسانی کنند.


سحرنگار - به گزارش روابط عمومی و امور‌بین‌الملل شورای اسلامی و شهرداری باغستان، محمدرضا شمسایی سرپرست شهرداری باغستان گفت: مسئله حفظ و صیانت از فضاهای سبز شهری و درختان همواره یکی از مهم‌‌ترین وظایف شهرداری‌ها بوده و مقابله با دست‌اندازی سودجویان و خرابکاران در این حوزه یکی از مهم‌ترین اهداف مدیریت شهری باغستان است.

 

وی با اشاره شیوه فعالیت سودجویان در رابطه با قطع درختان، افزود: افراد سودجو شبانه اقدام به برش بخشی از تنه درختان می‌کردند تا این درختان خشک شده و یا طی چندین مرحله این برش‌ها را انجام می‌دهند تا از الوار درختان استفاده کنند.

 

سرپرست شهرداری باغستان بیان‌کرد: این موضوع در شهر باغستان و مناطق فعالیت این سودجویان و تخریب‌کنندگان محیط زیست از سوی شهرداری شناسایی شده و شهرداری باغستان اقدام به قراردادن نگهبان به ویژه در ساعات پایانی شب و بامداد به منظور حراست از درختان کرده است.

 

شمسایی گفت: افراد سودجو بدانند که شهرداری در این مسئله هیچ مماشاتی نخواهد داشت و از شهروندان شریف و طبیعت‌دوست باغستان نیز خواهشمندم موارد مشابه را به منظور مقابله به شهرداری باغستان، حوزه خدمات شهری یا سامانه پاسخگویی ۱۳۷ اطلاع دهند.


سرپرست شهرداری باغستان تصریح‌کرد: در کنار حمایت مجموعه نیروی انتظامی، قطعا این افراد سودجو از سوی شهرداری باغستان جهت برخورد قانونی به مراجع قضایی معرفی خواهند شد.

Add comment


Security code
Refresh

مطالب مرتبط

پربازدیدترین

Template Design:Dima Group