سحرنگار

 
 
قدس -  حسین چناقچی، رئیس شورای اسلامی شهرستان قدس با بیان اینکه ایجاد آرامش فضای کسب‌وکار، نشاط اجتماعی، استقبال از بهار و ساماندهی دستفروشان اولویت مدیریت شهری در اسفندماه است، گفت: ساماندهی دستفروشان در ۷ نقطه شهر برای ایام پایان سال صورت می‌گیرد.
 
 

 

سحرنگار - به گزارش اداره ارتباطات و امور بین‌الملل شورای اسلامی و شهرداری قدس، چناقچی در جلسه کمیسیون اصناف که با حضور معاون خدمات شهری، مسئول رفع سد معبر، رییس اتاق اصناف و رییس اتحادیه پوشاک و با هدف بررسی و ساماندهی دستفروشان در ایام پایانی سال برگزار شد، گفت: شهرستان قدس دارای ۲۴ اتحادیه و ۱۲هزار واحد صنفي فعال است که مایحتاج عمومی شهروندان عزیز را تامین می‌کنند که چشم امیدشان به فروش پایان سال است، اما فعالیت بدون برنامه دستفروشان، این مهم را تحت‌الشعاع قرار می‌دهد.

 

وی افزود: از طرفی نیز افرادی که به دستفروشی می‌پردازند، افرادی با آبرو هستند که برای تامین نیاز خانواده‌های خود از این راه امرار معاش می‌نمایند.

 

چناقچی اظهار داشت: برای ساماندهی بازار پایان سال و جلوگیری از هرگونه نزاع و درگیری باید واحد رفع سد معبر با نیروی انتظامی ارتباط تنگاتنگی داشته باشد و هشدارهای لازم را بدهند.

 

وی عنوان کرد: در پایان جلسه مقرر شد که بازار غیررسمی در سه‌راهی خیابان شهید عالمی جمع‌آوری شود، واحد رفع سد معبر شهرداری نسبت به ساماندهی و کنترل معابر و میادین شهر اقدام کند و شرایط کسب و خریدهای نوروزی برای شهروندان محترم با آرامش همراه باشد.

 

Add comment


Security code
Refresh

مطالب مرتبط

پربازدیدترین

Template Design:Dima Group