سحرنگار

قدس - شهردار قدس گفت : الویت عمرانی شهرداری قدس در سال ۱۴۰۰ تكمیل پروژه‌های نیمه تمام است

 

 

سحرنگار - مسعود مختاری، شهردار قدس در اولین جلسه رسمی سال ۱۴۰۰ که با حضور مسئولین مدیریت شهری برگزار گردید، ضمن تشریح چشم انداز کاری این مجموعه در سال جدید، بر همت مضاعف و جهادی تمامی بخش های مدیریت شهری در ارائه خدمات مطلوب به شهروندان و تکمیل پروژه های نیمه تمام شهرداری در سال جاری تأکید نمود.

 

وی ضمن تقدیر و تشکر از تلاش مجموعه شهرداری برای تحقق ۱۰۰ درصدی بودجه سال ۹۹ شهرداری، افزود: در سال گذشته علیرغم کاهش ساخت و سازهای ساختمانی و به تبع آن کاهش درآمدهای حاصل از آن، مسئولین و تمامی نیروهای مجموعه با درایت و استفاده از تجربیات در چهارچوب قانون موجب عبور از این بحران درآمدی شدند و بحمدالله پروژه های خوب و متعددی به بهره‌برداری رسید و پروژه های دیگری نیز کلنگ‌زنی شد.

 

مهندس مختاری ضمن تشریح چشم انداز کاری مجموعه مدیریت شهری در سال جدید، تصریح کرد: تحقق اهداف مدنظر در گرو همت مضاعف و جهادی تمامی عوامل مجموعه مدیریت شهری در ارائه خدمات مطلوب به شهروندان در اموراتی از قبیل تکمیل پروژه های نیمه تمام، اصلاح و ساماندهی بیشتر معابر و شبکه هدایت آب های سطحی، رسیدگی مضاعف به مبلمان و فضای سبز شهری و... است.

 

شهردار قدس خاطرنشان کرد: از مهمترین چشم انداز هایی که در سال جدید، در راستای تسهیل امور جاری و خدمت رسانی بیشتر به شهروندان باید به آن برسیم، اجرای مکانیزاسیون صددرصدی امور مالی و شهرسازی در صدور پروانه، اخذ پایان کار، گواهی عدم خلاف، اخذ عوارض و مالیات، وصول درآمدهای شهرداری و... است، به گونه ای که شهروندان عزیز بتوانند به شکل غیرحضوری خدمات یادشده را دریافت نمایند.

 

مهندس مختاری در پایان با اشاره به لزوم برگزاری هر چه باشکوه تر انتخابات ریاست جمهوری و شورای اسلامی شهر گفت: استفاده از امکانات شهرداری برای هیچ نامزد انتخاباتی توجیه شرعی و قانونی ندارد و مجموعه مدیریت شهری می بایست تمامی امکانات و توان اجرایی را در راستای برگزاری انتخابات سالم و پرشور به کار گیرد.

Add comment


Security code
Refresh

مطالب مرتبط

پربازدیدترین

Template Design:Dima Group