سحرنگار

قدس- امام جمعه شهرقدس گفت:مسئولان شرکت راه آهن طی بازدیدی که از خطوط ریلی خود در شهرستان قدس داشتند وعده های فراوانی داده اند که باید پاسخگوی مردم این شهرستان بوده و عمل کنند.


سحرنگار- رضا جوکار ظهرروز سه شنبه در جلسه شورای اداری شهرستان قدس که با حضور حسین حق وردی نماینده محترم شورای اسلامی ،لیلا واثقی فرماندار شهرستان قدس وسایر روسای ادارات و مسئولان محلی برگزار دشه بود اظهار داشت: پل  تولید گران شهرقدس افتتاح شد و از تمامی دست اندرکاران این پروژه تشکر و قدردانی دارم ولی تعهدات راه آهن فقط پل تولید گران نبود و تعهدات فراوانی دارد که اگر عمل نکند ما همچنان دچار مشکل هستیم.
وی در ادامه به برخی از مشکلات شهر قدس اشاره کرد وافزود: قطعی آب،معضلات فاضلاب، مشکلات نبود بیمارستان،نداشتن  مرکز دیالیز در شهرستان قدس که متاسفانه بعد از اغتشاشات آبان 99به امیریه شهریار مراجعه میککند که هزینه هایی برای آنها دارد برخی از مطالبات به حق مردم این شهر است.
وی تصریح کرد :استقرار پایگاه های بسیج در کنار مساجد،راه اندازی اداره هلال احمرو افزایش پایگاه اورژانس اجتماعی  نیزبرخی دیگر از نیازهای شهر و شهروندان است.
وی با اشاره به شعار سال و توجه به حوزه تولید و صنعت گفت:مسئولان باید بحث جهش تولید را جدی بگیرند و برگزاری جلسه ستاد تسهیل باید پر محتوا و اثر گذار و خروجی آن باعث تقویت و حمایت از تولید و تولید کنندگان باشد.
جوکار پرهیز از حیف و میل در بیت المال رانیز از اولویت ها برشمرد و افزود:مسولین باید توجه داشته باشند که بیت المال در دست آنان امانت است لذا مدیران دستگاه های اجرایی دقت لازم جهت بهروری بیت المال درحل مشکلات مردم داشته باشند وهمه کسانی که با بیت المال سرو کار دارند باید نسبت به آن دقیق و دلسوز باشند و اسراف در بیت المال ممکن است از جهت اتلاف وقت مردمی که به آنها مراجعه میکنند باشد وبه نوعی حق الناس محسوب میشود.
جوکار خطاب به مسولین گفتند :ما و شما جامعه خدمتگزار به مردم هستیم و همیشه پاسخگوی مردم با عقل و تدبیر باشیم حقیقتا مردم گلایه مند هستند خواهشمندم همیشه در به روی مردم باز کنید بلکه خودتان در دل مردم بروید و پاسخگوی آنها باشید تخلف پیمانکاران باعث  بیشترین گلایه مندی مردم شده و از شما خواستارم در انتخاب پیمانکار سالم دقت کنید همچنین  نظارت وبازدید میدانی داشته باشید تا کسی تخلف نکند.
وی برخورد کریمانه با مردم را جزو الویت های مسولین برشمرد و خاطر نشان کرد:برخورد خوب همیشه باعث دلگرمی مردم نسبت به شما میشود و رضایتمندی آنان را در پی خواهد داشت اگر هم کاری نمیتوانید انجام دهید حداقل گشاده رو باشید تا مردم حس خوبی نسب به نظام و مسولان داشته باشند.

Add comment


Security code
Refresh

مطالب مرتبط

پربازدیدترین

Template Design:Dima Group