سحرنگار

 

شهریار- پروژه های خدماتی و آموزشی شهرداری شهریار افتتاح شد

 

 

سحرنگار - شامگاه روز سه شنبه 4پروژه خدماتی و آموزشی شهرداری شهریار با حضور نورالله طاهری فرماندار، بهروز کاویانی شهردارو جمعی از اعضای شورای اسلامی و معاونان شهرداری به بهره برداری رسید.

 

شهردار شهریار درحاشیه افتتاح گرمخانه و مددسرای نگار در جمع خبرنگاران اظهار داشت: این پروژه به مساحت 2850متر مربع و زیر بنای 1080متر مربع ،دارای سالن اصلی با ظرفیت 300 نفر، 6سوئیت اقامتی، یک اتاق مشاور روانشناسی ، دو اتاق اداری و 4 سرویس حمام و بهداشتی و آشپزخانه و محوطه باز می باشد

 

کاویانی ضمن قدردانی از خانواده مرحوم شهبازیان که زمین این مرکز را وقف نمودند تصریح کرد: هزینه ساخت و تجهیز این مجموعه بالغ بر90 میلیارد ریال و از تمامی افرادی که ما را در ساخت و تکمیل این پروژه ارزشمند همراهی نمودند قدردانی و تشکر کرد.

 

وی به افتتاح مرکز کنترل ترافیک شهرداری شهریار پرداخت و افزود: مرکز کنترل ترافیک شهرداری شهریار از جمله هوشمندسازی شهری است که این پروژه دارای 12 دستگاه نمایشگر 55اینچ از نوع والپ مپ و سایر ملزومات است که برای 8 کاربر تعریف شده است.

 

وی ادامه داد: این پروژه با اعتباری بالغ بر 35 میلیارد ریال به کمک دوربین های ترافیکی موجود در سطح شهر به یاری مدیران حوزه ترافیک به خصوص پلیس راهور آمده است و امیدواریم این طرح باعث توسعه نظارت شبانه روزی و نظم و انظباط در تردد خودروها به خصوص در حوزه حمل و نقل عمومی گردد.

 

کاویانی توجه به حوزه آموزش را نیز یکی دیگر از برنامه های شورای اسلامی شهر و شهرداری عنوان کرد و دراین باره اظهارداشت: امروز پروژه مدرسه 12 کلاسه سپیده کاشانی در شهرک المهدی فاز یک اندیشه را داریم که این پروژه در زمینی به مساحت 2050متر مربع و در 4 طبقه و با امکانات کامل در اختیار دانش آموزان قرار خواهد گرفت.

 

وی یاد آور شد:آموزشگاه 12 کلاسه غیاث الدین جمشید کاشانی در محله وائین به مساحت 2600 متر مربع و زیربنای 1500 مترمربع احداث گردیده که این مجموعه نیز باعث افزایش سرانه های آموزشی می شود .

Add comment


Security code
Refresh

مطالب مرتبط

پربازدیدترین

Template Design:Dima Group