سحرنگار


قدس - در دومین روز از دهه مبارک فجر چند طرح عمرانی و آموزشی باحضور مسئولین استانی و شهرستانی افتتاح و به بهره برداری رسید.

 


سحرنگار - مراسم افتتاح و بهره برداری از پروژه های عمرانی دهه فجر با حضور غلامرضا عباس پاشا معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار تهران ، لیلا واثقی فرماندار، حجت الاسلام والمسلمین رضا جوکار امام جمعه و مسئولین شهرستانی برگزار شد.

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری تهران با بیان اینکه شهرستان قدس ضمن برخورداری از ظرفیت‌های فراوان دارای پیچیدگی‌های خاص است، اظهار داشت: طی سالیان گذشته با تراکم جمعیت و مهاجرت‌پذیری در این شهرستان شرایط ویژه‌ای به وجود آمده و رشد و توسعه این شهرستان نیازمند رویکرد و نگاه ویژه‌ای است تا توسعه‌پذیری این منطقه مطابق و متناسب با مهاجرت‌پذیری آن باشد.

معاون استاندار تهران در تشریح مهم‌ترین پروژه‌های قابل افتتاح استان تهران در دهه فجر امسال، گفت: در دهه فجر امسال شاهد افتتاح ۱۲۰۰۰ پروژه عمرانی خدماتی و سرمایه گذاری ۱۶ هزار میلیارد تومان برای اشتغال در سطح استان تهران خواهیم بود.

به گفته معاون استاندار تهران؛ سهم شهرستان قدس افتتاح ۱۵ پروژه عمرانی با اعتباری بالغ بر ۶۲۳ میلیارد تومان توسط بخش خصوصی و نهادهای دولتی می باشد.

Add comment


Security code
Refresh

مطالب مرتبط

پربازدیدترین

Template Design:Dima Group