پنجشنبه 11 خرداد 1402 | Thursday 1 June 2023

سحرنگار

 
قدس - رضا حیدری، معاون خدمات شهری شهرداری قدس گفت: با تاکیدات سرپرست محترم شهرداری و در راستای اجرای مصوبات جلسه هماهنگی ستاد استقبال از بهار ۱۴۰۱، طرح حذف زوائد و جمع‌آوری تابلوهای تبلیغاتی غیرمجاز در سطح شهرقدس آغاز شده است.
 
 

 

سحرنگار - به گزارش اداره ارتباطات و امور بین‌الملل شورای اسلامی و شهرداری قدس، رضا حیدری با بیان اینکه وجود قارچ‌گونه این تابلوها آسیب جدی به سیما و منظر شهری می‌زند، گفت: پاکسازی معابر از تابلوها و بنرهای غیرمجاز نقش بسزایی در آرامش بصری و سیمای شهر ایفا می‌کند.

 

وی افزود: اکثر این تابلوها در پیاده‌روها قرار گرفته و موجب اخلال در رفت و آمد و در بعضی موارد ایجاد حادثه برای شهروندان می‌شود. 

 

معاون خدمات شهری شهرداری قدس عنوان کرد: شهرداری با همکاری اداره زیباسازی برای جانمایی و نصب تابلوهای تبلیغاتی ساز و کار مشخصی در چارچوب قانون و زیبایی شهری مشخص کرده ولی متأسفانه شاهد نصب و جانمایی تابلوهای تبلیغاتی غیرمجاز توسط کسبه در شهر هستیم.

 

حیدری خاطرنشان کرد: در راستای اجرای مصوبات جلسه هماهنگی ستاد استقبال از بهار ۱۴۰۱ و تاکید سرپرست محترم شهرداری، حذف زوائد و ارتقای جلوه بصری شهری، طرح جمع‌آوری تابلوهای تبلیغاتی غیرمجاز در سطح شهر با همکاری نیروهای سد معبر اجرایی شد و این طرح تا پاکسازی کامل تابلوهای غیرمجاز ادامه خواهد داشت.

 

Add comment


Security code
Refresh

Comments (0)
There are no comments posted here yet
Leave your comments
Posting as Guest
×
Suggested Locations

پربازدیدترین

ورزشی

ورود کاربران

فیلم و کلیپ

ویژه نامه ها

نظرسنجی

نظر شما در مورد کیفیت اخبار این سایت چیست؟

تبلیغات سایت

 

برچسب ها

Template Design:Dima Group