ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

 

سحرنگار - سیده سحر احمد پور در حاشیه برگزاری  نمایشگاه گروهی هنرکده کاندینسکی گفت: هنرمندی که وارد عرصه هنر و به ویژه نقاشی می شود باید واقعا علاقمند باشد و با عشق کار کند چرا که کار نقاشی تمام وقت و انرژی را از هنرمند گرفته و در نهایت حمایتی هم از وی نمی شود.

 

 

وی افزود: تمام آثار ما شامل 41 اثر از 19 هنرمند می باشد که در معرض دید عموم قرار داده ایم و سبک نقاشی ها عموما  هایپر رئال ،رئال ، فتورئال و با استفاده از تکنیک های پاستل گچی ، رنگ و روغن ، مداد رنگی و سیاه قلم انجام شده است.

 

این هنرمند نقاشی ضمن تشریح فعالیتهای نمایشگاه اشاره کرد : این نمایشگاه تا شب یلدا ادامه دارد و تعداد اثر هر هنرمند متفاوت است و معمولا یک هنرمند یک اثر یا چند اثر  در نمایشگاه دارد.

 

احمدپور در خصوص خلق نقاشی گفت : یک هنرمند تمام آثار را با روح خود خلق می کند هر اثری که در نقاشی دیده می شود در روح و ذهن نقاش است و آن را به تصویر می کشد و سلیقه ها متفاوت است.

 

او گفت: در خارج از کشور در نمایشگاه های کشورهای  ایتالیا، فرانسه، کانادا ،ارمنستان و در داخل کشور در نمایشگاه اصفهان و قصر قاجار تهران آثار بنده شرکت داشته است.

 

سحر احمد پور ادامه داد : متاسفانه ابزارهای هنرمندان گران است و امیدواریم که قیمت ها مناسب کار شود چون آثار بیشتری می توانیم خلق کنیم و موادی که استفاده می کنیم با کیفیت بهتر خواهد بود.

 

این هنرمند نقاشی اظهار کرد، هنرمندی که وارد عرصه هنر و به ویژه نقاشی می شود باید واقعا علاقمند باشد و با عشق کار کند چرا که کار نقاشی تمام وقت و انرژی را از هنرمند گرفته و در نهایت حمایتی هم از وی نمی شود.

پربازدیدترین

مقالات

شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است
فرماندار ملارد :

شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است

ملارد – فرماندار ملارد گفت:شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است.  
 مقاله برای روز معلم

مقاله برای روز معلم

نقش تاثیرگذار معلمان در زندگیمان و نگرش ما به جهان را نمی توان در نظر نگرفت این معلمان هستند که چشمان ما را به دنیای بزرگ و ناشناخته ای که در آن زندگی می کنیم باز می کنند در ادامه یک مقاله
حقوق شهروندی از دیدگاه حضرت علی (ع)

حقوق شهروندی از دیدگاه حضرت علی (ع)

بحث در مورد حقوق بشر و شهروند از مباحث مطرح و مهم جهان کنونی است که مورد توجه اندیشمندان و صاحبان مکاتب حقوقی مختلف قرار گرفته است.
رسالت های خبرنگار، جامعه اطلاعاتی و قداست قلم

رسالت های خبرنگار، جامعه اطلاعاتی و قداست قلم

خبرنگاران طلایه داران جبهه آگاهی و چشم بینا و زبان گویای مردم هستند، به راستی چه زیباست اندیشه‌ای که در مقابل قلم زانو زند و واژه‌هایی که در خدمت بیان حق برآید
ویروس کرونا، شایعات و واقعیاتی که باید بدانیم

ویروس کرونا، شایعات و واقعیاتی که باید بدانیم

با همه‌گیر شدن ویروس کرونا مطالب بسیاری در فضای مجازی درباره این بیماری منتشر شده‌اند، مقاله حاضر واقعیات مرتبط با شیوع، پیشگیری، مقابله و درمان این بیماری را بازگو می‌کن

ویژه نامه ها

نظرسنجی

نظر شما در مورد کیفیت اخبار این سایت چیست؟

تبلیغات سایت

 

Template Design:Dima Group