امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

شهریار- همزمان با روز درختکاری آئین کاشت نهال در مجتمع لیلیان پلاس شهر جدید اندیشه برگزار شد.
سحرنگار-بر اساس این گزارش این مراسم با حضور مهدی مسلم خانی مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید اندیشه، محمد علی کاظمی رئیس هیت مدیره مجتمع مسکونی لیلیان پالاس ، ایمان معادلیان مدیر پروژه و بهمن ابوحمزه در محوطه پروژه لیلیان پالاس برگزار شد.


مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید اندیشه درحاشیه این مراسم ضمن گرامیداشت روز درختکاری به اهمیت کاشت نهال پرداخت و گفت: سرسبز شدن میهن عزیزمان در گرو کاشت نهال و توسعه فضای سبز است که در همین راستا شرکت عمران شهر جدید اندیشه نیز در تلاش است با طرح های مختلف و کاشت نهال سهم خود را از این امر مهم داشته باشد.


مهدی مسلم خانی به پویش ملی که توسط شرکت مادر تخصصی شهرهای جدید راه اندازی شده است نیز پرداخت و دراین باره اظهار داشت: پویش ملی نهال شهر"هرایرانی یک درخت" توسط شرکت مادر تخصصی شهر های جدید ارائه شده است که پیرو این خواسته شرکت عمران شهر جدید اندیشه نیز با کاشت درخت و توزیع نهال رایگان هم سو با سایر شهرهای جدید از این طرح حمایت می کند.


وی تصریح کرد: در شهر اندیشه 5 هزار اصله نهال بین شهروندان توزیع می شود و امیدواریم با این طرح و کاشت نهال بتوانیم گامی در جهت ترویج فرهنگ کاشت نهال داشته باشیم.

پربازدیدترین

مقالات

شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است
فرماندار ملارد :

شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است

ملارد – فرماندار ملارد گفت:شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است.  
 مقاله برای روز معلم

مقاله برای روز معلم

نقش تاثیرگذار معلمان در زندگیمان و نگرش ما به جهان را نمی توان در نظر نگرفت این معلمان هستند که چشمان ما را به دنیای بزرگ و ناشناخته ای که در آن زندگی می کنیم باز می کنند در ادامه یک مقاله
حقوق شهروندی از دیدگاه حضرت علی (ع)

حقوق شهروندی از دیدگاه حضرت علی (ع)

بحث در مورد حقوق بشر و شهروند از مباحث مطرح و مهم جهان کنونی است که مورد توجه اندیشمندان و صاحبان مکاتب حقوقی مختلف قرار گرفته است.
رسالت های خبرنگار، جامعه اطلاعاتی و قداست قلم

رسالت های خبرنگار، جامعه اطلاعاتی و قداست قلم

خبرنگاران طلایه داران جبهه آگاهی و چشم بینا و زبان گویای مردم هستند، به راستی چه زیباست اندیشه‌ای که در مقابل قلم زانو زند و واژه‌هایی که در خدمت بیان حق برآید
ویروس کرونا، شایعات و واقعیاتی که باید بدانیم

ویروس کرونا، شایعات و واقعیاتی که باید بدانیم

با همه‌گیر شدن ویروس کرونا مطالب بسیاری در فضای مجازی درباره این بیماری منتشر شده‌اند، مقاله حاضر واقعیات مرتبط با شیوع، پیشگیری، مقابله و درمان این بیماری را بازگو می‌کن

ویژه نامه ها

نظرسنجی

نظر شما در مورد کیفیت اخبار این سایت چیست؟

تبلیغات سایت

 

Template Design:Dima Group