ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

ملارد-جابر کریمی فرماندار شهرستان ملارد در مراسم گرامیداشت روز ملی شوراها در سخنانی با تبریک به اعضای شوراهای اسلامی شهر و روستا این شهرستان گفت:یکی از افتخارات و اهداف بزرگ انقلاب اسلامی ایران این بود که امورات در دست خود مردم باشد که شوراها مصداق این امر هستند.
پس از انقلاب در دوران مختلف امام راحل و رهبر معظم انقلاب همواره و مداوم بر لزوم مشارکت مردم در اداره امور کشور و تعیین سرنوشت جامعه تاکید و تصریح کرده اند.
 از موضوعات مهمی که باید شوراها مورد توجه قراردهند، ایجاد همدلی و اتحاد بین اعضای شوراها است تا امورات و مسائل مردم در شهرها و روستاها با شتاب بیشتری پیگیری و حل و فصل گردد.
 بازدید از روستاها به صورت میدانی  برای گره گشائی از مشکلات روستائیان در دستور کار قرار دارد و طی یک جدول زمانبندی شده اجرایی خواهد شد.

دولت سیزدهم با اصلاح نحوه پرداخت یارانه ها به دنبال توزیع عادلانه و اثر بخش کردن یارانه هاست تا مردم در همه شهرها و روستاها از نعمت اصلاح یارانه‌ای برخوردار باشند.
راهبرد اصلی امروز نظام امیدآفرینی نسبت به آینده است، دولت سیزدهم در جهت تحقق هدف نظام حرکت کرده و به دنبال اجرای عدالت در جامعه است.
جهاد تببین نیاز امروز جامعه است، همه ما به گونه ای وظیفه داریم اجازه ندهیم دشمن با تحریف واقعیت ها در جامعه ایجاد یاس و نامیدی ایجاد کند، لازم است تا اثرات این تحول بزرگ اقتصادی در مبارزه با فساد و زندگی مردم تبیین شود.

پربازدیدترین

مقالات

شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است
فرماندار ملارد :

شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است

ملارد – فرماندار ملارد گفت:شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است.  
 مقاله برای روز معلم

مقاله برای روز معلم

نقش تاثیرگذار معلمان در زندگیمان و نگرش ما به جهان را نمی توان در نظر نگرفت این معلمان هستند که چشمان ما را به دنیای بزرگ و ناشناخته ای که در آن زندگی می کنیم باز می کنند در ادامه یک مقاله
حقوق شهروندی از دیدگاه حضرت علی (ع)

حقوق شهروندی از دیدگاه حضرت علی (ع)

بحث در مورد حقوق بشر و شهروند از مباحث مطرح و مهم جهان کنونی است که مورد توجه اندیشمندان و صاحبان مکاتب حقوقی مختلف قرار گرفته است.
رسالت های خبرنگار، جامعه اطلاعاتی و قداست قلم

رسالت های خبرنگار، جامعه اطلاعاتی و قداست قلم

خبرنگاران طلایه داران جبهه آگاهی و چشم بینا و زبان گویای مردم هستند، به راستی چه زیباست اندیشه‌ای که در مقابل قلم زانو زند و واژه‌هایی که در خدمت بیان حق برآید
ویروس کرونا، شایعات و واقعیاتی که باید بدانیم

ویروس کرونا، شایعات و واقعیاتی که باید بدانیم

با همه‌گیر شدن ویروس کرونا مطالب بسیاری در فضای مجازی درباره این بیماری منتشر شده‌اند، مقاله حاضر واقعیات مرتبط با شیوع، پیشگیری، مقابله و درمان این بیماری را بازگو می‌کن

ویژه نامه ها

نظرسنجی

نظر شما در مورد کیفیت اخبار این سایت چیست؟

تبلیغات سایت

 

Template Design:Dima Group