سحرنگار

قدس-شهردار قدس با بیان اینکه در راستای توسعه زیرساخت های فرهنگی شهر، احداث خانه فرهنگ جوادآباد با ١٩۸۰ مترمربع زیربنا در حال احداث است، گفت: این پروژه با ۸۰ درصد پیشرفت فیزیکی در مراحل پایانی احداث قرار دارد.


سحرنگار-به گزارش اداره ارتباطات و امور بین الملل شورای اسلامی و شهرداری قدس، مهندس مسعود مختاری اظهار داشت: رویکرد شهرداری قدس در اجرای پروژه های متعدد عمرانی بر تقویت و ارتقای زیرساختهای شهری و افزایش سرانه ها در زمینه های فضای سبز، ورزشی، فرهنگی، ساماندهی معابر و غیره معطوف گردیده است.

وی با تاکید بر اهمیت توسعه زیرساخت های فرهنگی در شهرقدس، افزود: در دوره پنجم مدیریت شهری عملیات احداث خانه فرهنگ جوادآباد به منظور ارتقای کیفی و کمی زیرساختها و اماکن فرهنگی، افزایش سرانه های این حوزه و تسهیل در دسترسی شهروندان به امکانات رفاهی و خدماتی با ١٩۸۰ متر مربع زیربنا در ٣٣۰ مترمربع زمین در ۶ طبقه شامل زیرزمین و ۵ طبقه با اسکلت بتنی اجرایی گردید.

شهردار قدس خاطرنشان کرد: این پروژه در حال حاضر با ۸۰ درصد پیشرفت فیزیکی در مراحل نهایی ساخت قرار دارد و امیدواریم در آینده ای نزدیک به بهره برداری برس

نظرات (0)

هیچ نظری در اینجا وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر بعنوان یک مهمان ثبت نام یا ورود به حساب کاربری خود.
0 کاراکتر ها
پیوست ها (0 / 3)
مکان خود را به اشتراک بگذارید

مطالب مرتبط

پربازدیدترین

ورود کاربران

فیلم و کلیپ

ویژه نامه ها

نظرسنجی

نظر شما در مورد کیفیت اخبار این سایت چیست؟

تبلیغات سایت

 

Template Design:Dima Group