ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

شهریار- معاون پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش با اشاره به اینکه فرهنگیان از ابتدای رزمایش مواسات ۱۰۰ میلیارد کمک کرده اند گفت: انفاق بزرگترین راهکار برای مبارزه با آسیب‌های اجتماعی است.

سحرنگار، علیرضا کاظمی ظهر دوشنبه در مراسم آغازین «پویش سراسری کشوری لبخند رضایت» که در مجتمع آموزشی امام‌خمینی (ره) شهریار برگزار شد با بیان اینکه فرهنگیان کشور از ابتدای رزمایش مواسات تا کنون ۱۰۰ میلیارد تومان کمک نقدی کرده‌اند، اظهار داشت: انفاق بزرگترین راهکار برای مبارزه با آسیب‌های اجتماعی است.

کاظمی با اشاره به اینکه سپاه و بسیج همواره در همه مراحل و روزهای سخت به کمک مردم آمده‌اند گفت: ما به وجود این ارگان‌ها افتخار می‌کنیم و راه اندازی این مراسم‌ها برای اشاعه فرهنگ در جامعه بسیار با اهمیت است و باید کمک‌های مومنانه به یک فرهنگ تبدیل شود.

معاون پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش بیان داشت: همدلی و دستگیری از اقشار آسیب دیده جامعه از طریق کمک مومنانه یکی از راه‌هایی است که امید را در دل اقشار کم برخوردار زنده نگه می‌دارد.

وی در ادامه عنوان داشت: امسال با توجه به شیوع بیماری کرونا و ممنوعیت برپایی ایستگاه‌های صلواتی بسیاری از دلدادگان امام حسین (ع) نذرهای خود را در قالب مشارکت در رزمایش کمک‌های مومنانه ادا کردند و همچنین استقبال خیرین از این رزمایش و حمایت عموم مردم نشان دهنده فداکاری و دغدغه مردم نسبت به رفع مشکلات نیازمندان و اقشار آسیب دیده از بیماری کرونا است.

پربازدیدترین

مقالات

شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است
فرماندار ملارد :

شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است

ملارد – فرماندار ملارد گفت:شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است.  
 مقاله برای روز معلم

مقاله برای روز معلم

نقش تاثیرگذار معلمان در زندگیمان و نگرش ما به جهان را نمی توان در نظر نگرفت این معلمان هستند که چشمان ما را به دنیای بزرگ و ناشناخته ای که در آن زندگی می کنیم باز می کنند در ادامه یک مقاله
حقوق شهروندی از دیدگاه حضرت علی (ع)

حقوق شهروندی از دیدگاه حضرت علی (ع)

بحث در مورد حقوق بشر و شهروند از مباحث مطرح و مهم جهان کنونی است که مورد توجه اندیشمندان و صاحبان مکاتب حقوقی مختلف قرار گرفته است.
رسالت های خبرنگار، جامعه اطلاعاتی و قداست قلم

رسالت های خبرنگار، جامعه اطلاعاتی و قداست قلم

خبرنگاران طلایه داران جبهه آگاهی و چشم بینا و زبان گویای مردم هستند، به راستی چه زیباست اندیشه‌ای که در مقابل قلم زانو زند و واژه‌هایی که در خدمت بیان حق برآید
ویروس کرونا، شایعات و واقعیاتی که باید بدانیم

ویروس کرونا، شایعات و واقعیاتی که باید بدانیم

با همه‌گیر شدن ویروس کرونا مطالب بسیاری در فضای مجازی درباره این بیماری منتشر شده‌اند، مقاله حاضر واقعیات مرتبط با شیوع، پیشگیری، مقابله و درمان این بیماری را بازگو می‌کن

ویژه نامه ها

نظرسنجی

نظر شما در مورد کیفیت اخبار این سایت چیست؟

تبلیغات سایت

 

Template Design:Dima Group