ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

 

قدس - امام جمعه شهر قدس گفت : فعالیت های فرهنگی و اصلاح سبک زندگی شهروندان از اقدامات مهم شهرداری ها است.

 

 

سحرنگار - حجت الاسلام و المسلمین جوکار امام جمعه شهرستان قدس ضمن تبریک اول ماه ذی الحجه و سالروز ازدواج حضرت علی علیه السلام و حضرت زهرا سلام الله علیها اظهار داشت: فرصت مغتنمی است برای فرهنگ سازی و ازدواج آسان و موفق که در جامعه باید انجام شود.

 

وی ادامه داد: خدماتی که در دوره پنجم شورای اسلامی شهر انجام شده از دستاوردهای نظام اسلامی است که باید در فضای مجازی و مبلمان شهری منتشر شود تا خط روشنی برای خدمتگزارانی که ادامه دهنده این مسیرند باشد.

 

امام جمعه شهرستان قدس با تاکید بر اینکه منطقه ۳ شهرداری قدس در بافت جدید دایر شده تصریح کرد: این منطقه نیازمند اقدامات مضاعف در بخش فرهنگی و ایجاد فضاهای فرهنگی، آموزشی و مذهبی است.

 

حجت الاسلام والمسلمین جوکار گفت: با توجه به اتمام دوره دولت فعلی، متاسفانه بخشی از سازمان‌ها و ادارات در رکود به سر می‌برند و خدمات مطلوبی به مردم ارائه نمی‌شود و مسئول این را بداند که تا آخرین لحظه مدیریت خود باید خدمتگزار و پاسخگوی به مردم باشد.

 

وی با اشاره به نامگذاری ساختمان منطقه ۳ با نام شهید مدافع حرم رضا فرزانه، گفت: با توجه به اینکه بافت این منطقه نسبتا جدید بوده و در حال رشد و توسعه است، می‌بایست در بخش فرهنگی اقدامات بیشتری انجام شود و کمبود فضاهای فرهنگی، آموزشی و مذهبی جبران شود.

پربازدیدترین

مقالات

شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است
فرماندار ملارد :

شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است

ملارد – فرماندار ملارد گفت:شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است.  
 مقاله برای روز معلم

مقاله برای روز معلم

نقش تاثیرگذار معلمان در زندگیمان و نگرش ما به جهان را نمی توان در نظر نگرفت این معلمان هستند که چشمان ما را به دنیای بزرگ و ناشناخته ای که در آن زندگی می کنیم باز می کنند در ادامه یک مقاله
حقوق شهروندی از دیدگاه حضرت علی (ع)

حقوق شهروندی از دیدگاه حضرت علی (ع)

بحث در مورد حقوق بشر و شهروند از مباحث مطرح و مهم جهان کنونی است که مورد توجه اندیشمندان و صاحبان مکاتب حقوقی مختلف قرار گرفته است.
رسالت های خبرنگار، جامعه اطلاعاتی و قداست قلم

رسالت های خبرنگار، جامعه اطلاعاتی و قداست قلم

خبرنگاران طلایه داران جبهه آگاهی و چشم بینا و زبان گویای مردم هستند، به راستی چه زیباست اندیشه‌ای که در مقابل قلم زانو زند و واژه‌هایی که در خدمت بیان حق برآید
ویروس کرونا، شایعات و واقعیاتی که باید بدانیم

ویروس کرونا، شایعات و واقعیاتی که باید بدانیم

با همه‌گیر شدن ویروس کرونا مطالب بسیاری در فضای مجازی درباره این بیماری منتشر شده‌اند، مقاله حاضر واقعیات مرتبط با شیوع، پیشگیری، مقابله و درمان این بیماری را بازگو می‌کن

ویژه نامه ها

نظرسنجی

نظر شما در مورد کیفیت اخبار این سایت چیست؟

تبلیغات سایت

 

Template Design:Dima Group