ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

ملارد- با هدف توسعه کالبد شهری و الحاق شهرک‌های همجوار به شهر ملارد موج پرشتاب عملیات عمرانی شهرداری ملارد اینبار روانه شهرک ملارد ویلای شمالی شد.
سحرنگار- شهردار ملارد  از گسترش شهر و توسعه عمران و آبادانی شهرک های حاشیه شهر خبر داد.
محمد بهمنی از بازسازی و ترمیم معابر و میدان‌های های شهرک های همجوار در راستای گسترش شهر و توسعه عمران و آبادانی این شهرک‌ها خبر داد.
بهمنی در این باره اظهار داشت: در ادامه طرح ایجاد شهری پویا و شهروند-محور که با هدف ایمن سازی بیشتر محیطی و رفاه حال ساکنین شهرک‌های صنعتی به همت شهرداری ملارد اجرایی میگردد، این بار قطار خدمت رسانی جهادی جهت تحقق خواسته‌های عمرانی شهروندان‌ ملارد ویلای شمالی به این منطقه رسید.
شهردار ملارد در ادامه افزود: با بررسی‌ها و بازدیدهای میدانی کارشناسان عمرانی و نیاز سنجی های صورت گرفته در جلسات توسعه آبادانی شهر، شهرداری ملارد بازسازی و ترمیم معابر و میدان‌های شهرک های همجوار را در دستور کار معاونت امورزیربنایی و ترافیک قرار داد.
بهمنی در تشریح خبر عنوان کرد: به همت عوامل حوزه معاونت امورزیربنایی و ترافیک شهرداری، عملیات بهسازی میدان اول شهرک ملارد ویلای شمالی انجام و به فضل الهی میدان فوق که مزین به نام شهدای مالیات خواهد بود فردا مورخ ۱۴۰۱/۰۲/۰۸ افتتاح خواهد شد.

پربازدیدترین

مقالات

شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است
فرماندار ملارد :

شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است

ملارد – فرماندار ملارد گفت:شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است.  
 مقاله برای روز معلم

مقاله برای روز معلم

نقش تاثیرگذار معلمان در زندگیمان و نگرش ما به جهان را نمی توان در نظر نگرفت این معلمان هستند که چشمان ما را به دنیای بزرگ و ناشناخته ای که در آن زندگی می کنیم باز می کنند در ادامه یک مقاله
حقوق شهروندی از دیدگاه حضرت علی (ع)

حقوق شهروندی از دیدگاه حضرت علی (ع)

بحث در مورد حقوق بشر و شهروند از مباحث مطرح و مهم جهان کنونی است که مورد توجه اندیشمندان و صاحبان مکاتب حقوقی مختلف قرار گرفته است.
رسالت های خبرنگار، جامعه اطلاعاتی و قداست قلم

رسالت های خبرنگار، جامعه اطلاعاتی و قداست قلم

خبرنگاران طلایه داران جبهه آگاهی و چشم بینا و زبان گویای مردم هستند، به راستی چه زیباست اندیشه‌ای که در مقابل قلم زانو زند و واژه‌هایی که در خدمت بیان حق برآید
ویروس کرونا، شایعات و واقعیاتی که باید بدانیم

ویروس کرونا، شایعات و واقعیاتی که باید بدانیم

با همه‌گیر شدن ویروس کرونا مطالب بسیاری در فضای مجازی درباره این بیماری منتشر شده‌اند، مقاله حاضر واقعیات مرتبط با شیوع، پیشگیری، مقابله و درمان این بیماری را بازگو می‌کن

ویژه نامه ها

نظرسنجی

نظر شما در مورد کیفیت اخبار این سایت چیست؟

تبلیغات سایت

 

Template Design:Dima Group