ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

شهریار_رئیس اداره بهزیستی شهریار از غربالگری بینایی ۳۴۵۰۰کودک دراجرای طرح غربالگری بینایی طی سال جاری خبرداد.
داود فهیم راد در گفت و گو با خبرنگار مهر اظهار داشت: جامعه کودکان هدف پیش بینی شده در شهرستان شهریار برای اجرای طرح غربالگری بینایی کودکان ۴۸۹۰۶ نفر است که با پوشش این تعداد کودک دراجرای طرح مذکور تاکنون ۷۱ درصد کودکان این شهرستان غربالگری شدند و امیدواریم بتوانیم در مدت زمان باقی مانده سایر کودکان  نیز غربالگری شوند.
وی ادامه داد: اکنون ۲۳ پایگاه ثابت بینایی با حضور ۲۳نفر غربالگر و ۶ نفر بینایی سنج و یک نفر چشم پزشک آماده خدمات در شهرستان هستند.
فهیم راد افزود: طرح پیشگیری از تنبلی چشم ویژه کودکان سه تا ۶ سال بوده که توسط افراد آموزش دیده انجام می شود و با ارائه کارت سلامت به کودکان سالم و کارت سنجش به کودکان ارجاعی به بینایی سنج به اجرا درآمده است.
 وی یاد آورشد: این بیماری اگر به موقع درمان نشود فرد را از یک یا هردوچشم کم بینا و یا نابینا خواهد کرد ولی در صورت درمان به موقع قابل پیشگیری می باشد.

پربازدیدترین

مقالات

شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است
فرماندار ملارد :

شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است

ملارد – فرماندار ملارد گفت:شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است.  
 مقاله برای روز معلم

مقاله برای روز معلم

نقش تاثیرگذار معلمان در زندگیمان و نگرش ما به جهان را نمی توان در نظر نگرفت این معلمان هستند که چشمان ما را به دنیای بزرگ و ناشناخته ای که در آن زندگی می کنیم باز می کنند در ادامه یک مقاله
حقوق شهروندی از دیدگاه حضرت علی (ع)

حقوق شهروندی از دیدگاه حضرت علی (ع)

بحث در مورد حقوق بشر و شهروند از مباحث مطرح و مهم جهان کنونی است که مورد توجه اندیشمندان و صاحبان مکاتب حقوقی مختلف قرار گرفته است.
رسالت های خبرنگار، جامعه اطلاعاتی و قداست قلم

رسالت های خبرنگار، جامعه اطلاعاتی و قداست قلم

خبرنگاران طلایه داران جبهه آگاهی و چشم بینا و زبان گویای مردم هستند، به راستی چه زیباست اندیشه‌ای که در مقابل قلم زانو زند و واژه‌هایی که در خدمت بیان حق برآید
ویروس کرونا، شایعات و واقعیاتی که باید بدانیم

ویروس کرونا، شایعات و واقعیاتی که باید بدانیم

با همه‌گیر شدن ویروس کرونا مطالب بسیاری در فضای مجازی درباره این بیماری منتشر شده‌اند، مقاله حاضر واقعیات مرتبط با شیوع، پیشگیری، مقابله و درمان این بیماری را بازگو می‌کن

ویژه نامه ها

نظرسنجی

نظر شما در مورد کیفیت اخبار این سایت چیست؟

تبلیغات سایت

 

Template Design:Dima Group