ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

 

شهریار - شهردار اندیشه گفت :  رضایت مندی و‌تکریم‌ارباب رجوع باید مهمترین اصل و مبنا و دغدغه ی مدیران باشد

 


سحرنگار - به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شورای اسلامی و شهرداری شهر اندیشه،جلسه شورای معاونین شهرداری اندیشه به ریاست بهروز کاویانی شهردار وبا حضور معاونین ،مدیران ومدیران عامل سازمان ها برگزار گردید.

 

شهردار اندیشه در این نشست با تاکید بر استفاده از برنامه های راهبردی ودوراندیشانه توسط مدیران برای اعتلای هرچه بیشتر خدمات رسانی به شهروندان شهر اندیشه گفت : اگر نگاه مدیران نسبت به آینده با برنامه ریزی پیش رود بدون شک خواهیم توانست در اقدامات ونحوه خدمات رسانی مطلوب به مردم گام های درستی را بپیماییم.

 

بهروز کاویانی در ادامه افزود مردم نیاز به مسئولین دلسوز دارند واگر حس کنند که برای آنها هرآنچه از دستمان برمی آید انجام دهیم بی شک ما را در انجام خدمات رسانی یاری خواهند داد وهمراه ویاور مجموعه شهرداری خواهند بود لذا اصل رضایت مندی و‌تکریم‌ارباب رجوع باید مهمترین اصل و مبنا و دغدغه ی مدیران باشد.

 

بهروز کاویانی همچنین از مدیران خواست بابهره گیری از ایده های نوین واستفاده از ظرفیت های نخبگان برای ساماندهی وسازماندهی بیشتر مجموعه خود تلاش نمایند.

 

شهردار اندیشه در ادامه افزود : شهر اندیشه همیشه باید شهری نمونه وبه عنوان الگویی برای دیگر شهرها محسوب شود وبرای رسیدن به این هدف برای مدیران آن تمام همت خود را در جهت الگو بودن رعایت نمایند چرا که شهری الگو خواهد بود که مدیران الگو داشته باشد.

 


در ادامه این نشست مدیران ومعاونین ومدیران عامل شهرداری به ارائه گزارش عملکرد خود در مدت 8 ماهه گذشته پرداختند و برنامه های خود را نیز برای ماه های آینده اعلام نمودند.

 

پربازدیدترین

مقالات

شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است
فرماندار ملارد :

شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است

ملارد – فرماندار ملارد گفت:شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است.  
 مقاله برای روز معلم

مقاله برای روز معلم

نقش تاثیرگذار معلمان در زندگیمان و نگرش ما به جهان را نمی توان در نظر نگرفت این معلمان هستند که چشمان ما را به دنیای بزرگ و ناشناخته ای که در آن زندگی می کنیم باز می کنند در ادامه یک مقاله
حقوق شهروندی از دیدگاه حضرت علی (ع)

حقوق شهروندی از دیدگاه حضرت علی (ع)

بحث در مورد حقوق بشر و شهروند از مباحث مطرح و مهم جهان کنونی است که مورد توجه اندیشمندان و صاحبان مکاتب حقوقی مختلف قرار گرفته است.
رسالت های خبرنگار، جامعه اطلاعاتی و قداست قلم

رسالت های خبرنگار، جامعه اطلاعاتی و قداست قلم

خبرنگاران طلایه داران جبهه آگاهی و چشم بینا و زبان گویای مردم هستند، به راستی چه زیباست اندیشه‌ای که در مقابل قلم زانو زند و واژه‌هایی که در خدمت بیان حق برآید
ویروس کرونا، شایعات و واقعیاتی که باید بدانیم

ویروس کرونا، شایعات و واقعیاتی که باید بدانیم

با همه‌گیر شدن ویروس کرونا مطالب بسیاری در فضای مجازی درباره این بیماری منتشر شده‌اند، مقاله حاضر واقعیات مرتبط با شیوع، پیشگیری، مقابله و درمان این بیماری را بازگو می‌کن

ویژه نامه ها

نظرسنجی

نظر شما در مورد کیفیت اخبار این سایت چیست؟

تبلیغات سایت

 

Template Design:Dima Group