ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 


ملارد - مدیرکل دفتر امور زنان و خانواده استانداری تهران از تلاشهای خالصانه مهندس بهمنی شهردار ملارد در راستای پیشبرد اهداف سازمانی مرتبط با حوزه خانواده و جوانی جمعیت و حضور در عرصه های اجتماعی تقدیر و قدردانی نمود.


سحرنگار - به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری ملارد؛ زهره جعفری مدیرکل دفتر امور زنان و خانواده و جانشین رئیس و دبیر ستاد حمایت از خانواده و جوانی جمعیت استانداری تهران، با اهدای لوح به اکرم چراغی مشاور امور بانوان و خانواده شهرداری ملارد به جهت تلاشهای ارزنده در ارائه خدمات صادقانه و دلسوزانه در عرصه های مختلف اجتماعی علی الخصوص در حوزه خانواده و جوانی جمعیت، از شهردار ملارد تجلیل بعمل آورد.


متن این پیام بدین شرح است:


جناب آقای محمد بهمنی
شهردار محترم ملارد
توفیق خدمت نیکوترین و شایسته ترین فرصت است که علاوه بر خشنودی مردم، موجبات رضایت پروردگار متعال را در پی خواهد داشت و به یقین در این راستا کسانی موفق و سربلند خواهند بود که بتوانند به خوبی از این فرصت مسئولیت در راستای جلب رضایت خداوند و خدمت صادقانه و مؤثر به مردم، گام برداشته و اجر معنوی و پاداش رضایت خداوند را نصیب خود گردانند.
تلاشهای خالصانه جنابعالی در راستای پیشبرد اهداف سازمانی مرتبط با حوزه خانواده و جوانی جمعیت و حضور در عرصه های اجتماعی شایسته تقدیر است.
امید است همواره در مسئولیت خویش برای پیشبرد اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی در سایه الطاف الهي، توجهات حضرت ولیعصر (عج) و رهنمودهای مقام معظم رهبری (مدظله العالی) موفق و موید باشید.
زهره جعفری مدیرکل دفتر امور زنان و خانواده
جانشین رئیس و دبیر ستاد حمایت از خانواده و جوانی جمعیت

پربازدیدترین

مقالات

شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است
فرماندار ملارد :

شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است

ملارد – فرماندار ملارد گفت:شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است.  
 مقاله برای روز معلم

مقاله برای روز معلم

نقش تاثیرگذار معلمان در زندگیمان و نگرش ما به جهان را نمی توان در نظر نگرفت این معلمان هستند که چشمان ما را به دنیای بزرگ و ناشناخته ای که در آن زندگی می کنیم باز می کنند در ادامه یک مقاله
حقوق شهروندی از دیدگاه حضرت علی (ع)

حقوق شهروندی از دیدگاه حضرت علی (ع)

بحث در مورد حقوق بشر و شهروند از مباحث مطرح و مهم جهان کنونی است که مورد توجه اندیشمندان و صاحبان مکاتب حقوقی مختلف قرار گرفته است.
رسالت های خبرنگار، جامعه اطلاعاتی و قداست قلم

رسالت های خبرنگار، جامعه اطلاعاتی و قداست قلم

خبرنگاران طلایه داران جبهه آگاهی و چشم بینا و زبان گویای مردم هستند، به راستی چه زیباست اندیشه‌ای که در مقابل قلم زانو زند و واژه‌هایی که در خدمت بیان حق برآید
ویروس کرونا، شایعات و واقعیاتی که باید بدانیم

ویروس کرونا، شایعات و واقعیاتی که باید بدانیم

با همه‌گیر شدن ویروس کرونا مطالب بسیاری در فضای مجازی درباره این بیماری منتشر شده‌اند، مقاله حاضر واقعیات مرتبط با شیوع، پیشگیری، مقابله و درمان این بیماری را بازگو می‌کن

ویژه نامه ها

نظرسنجی

نظر شما در مورد کیفیت اخبار این سایت چیست؟

تبلیغات سایت

 

Template Design:Dima Group