ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

 

ملارد - اکرم چراغی مدیر فرهنگی ، اجتماعی و ورزشی شهرداری ملارد از تجمع بانوان شهر ملارد به مناسبت ولادت حضرت زهرا (س) وروز مادر دربوستان مادر در صیانت از حجاب و عفاف و خانواده خبر داد.

 

سحرنگار - اکرم چراغی مدیر فرهنگی ، اجتماعی و ورزشی شهرداری ملارد در حاشیه این مراسم گفت : سمبل ونماد زنان مسلمان ایرانی حجاب و پوشش است که به عنوان نمادی از آموزه‌های اسلامی و تکلیفی برای مسلمانان و به ویژه زنان مورد تاکید قرارگرفته است .

 

چراغی در ادامه گفت : یک زن به عنوان مادر خانواده نقش اساسی و مربی‌گری در ترویج فرهنگ حجاب دارد تا بتواند فرزندان خود را به گونه‌ای چشم و دل پاک برای فردای بهتر جهت حضور در جامعه تربیت کند.

 

این تجمع با همکاری پایگاه بسیج ام ابیها(س) مارلیک برگزارگردیده فرصتی است تا با بازخوانی اهمیت حجاب و خانواده به ترویج این موضوع پر اهمیت بپردازیم .

شایان ذکر است پاسخ به شبهات رایج عفاف و حجاب، بررسی عفت و حیا از نگاه آیات و روایات در خانواده، پلاکارد نویسی ، مشاعره و آیینه من از بخشهای مختلف این تجمع بود .

پربازدیدترین

مقالات

شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است
فرماندار ملارد :

شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است

ملارد – فرماندار ملارد گفت:شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است.  
 مقاله برای روز معلم

مقاله برای روز معلم

نقش تاثیرگذار معلمان در زندگیمان و نگرش ما به جهان را نمی توان در نظر نگرفت این معلمان هستند که چشمان ما را به دنیای بزرگ و ناشناخته ای که در آن زندگی می کنیم باز می کنند در ادامه یک مقاله
حقوق شهروندی از دیدگاه حضرت علی (ع)

حقوق شهروندی از دیدگاه حضرت علی (ع)

بحث در مورد حقوق بشر و شهروند از مباحث مطرح و مهم جهان کنونی است که مورد توجه اندیشمندان و صاحبان مکاتب حقوقی مختلف قرار گرفته است.
رسالت های خبرنگار، جامعه اطلاعاتی و قداست قلم

رسالت های خبرنگار، جامعه اطلاعاتی و قداست قلم

خبرنگاران طلایه داران جبهه آگاهی و چشم بینا و زبان گویای مردم هستند، به راستی چه زیباست اندیشه‌ای که در مقابل قلم زانو زند و واژه‌هایی که در خدمت بیان حق برآید
ویروس کرونا، شایعات و واقعیاتی که باید بدانیم

ویروس کرونا، شایعات و واقعیاتی که باید بدانیم

با همه‌گیر شدن ویروس کرونا مطالب بسیاری در فضای مجازی درباره این بیماری منتشر شده‌اند، مقاله حاضر واقعیات مرتبط با شیوع، پیشگیری، مقابله و درمان این بیماری را بازگو می‌کن

ویژه نامه ها

نظرسنجی

نظر شما در مورد کیفیت اخبار این سایت چیست؟

تبلیغات سایت

 

Template Design:Dima Group