ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

 

همزمان با هفته دفاع مقدس و با حضور مسؤولین , مراسم تقدیر و تجلیل از جانبازان , ایثارگران وخانواده های شهدای دفاع مقدس در مجموعه اداره بهزیستی شهریار برگزار شد.

 

سحرنگار -به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس در اداره بهزیستی شهریار طی مراسمی از یادگاران دوران دفاع مقدس و خانواده‌های شهدای جنگ تحمیلی باحضور رئیس , مسئول حراست ومسئول روابط عمومی در مجموعه این اداره با اهدای لوح و شاخه گل تجلیل به عمل آمد.


در این مراسم داود فهیم راد رئیس اداره با اشاره به اینکه تجلیل از ایثارگران و رزمندگان دفاع مقدس به فرهنگ عمومی تبدیل شود چراكه اشاعه این مؤلفه‌ها، گسترش فرهنگ کار مخلصانه و ایثارگری موجب پیروزی و پیشرفت امور در جامعه خواهد بود.


این مقام مسئول در ادامه بر لزوم اهمیت به ایثارگران و رزمندگان و خانواده شهدا اشاره کرد وگفت : ما همه مدیون خون شهدا و رشادت‌ آنان هستیم و باید همه سعی کنیم راه شهیدان را ادامه دهیم و آرمان‌های آن‌ها را فراموش نکنیم و در حفظ و احیای فرهنگ غنی دوران دفاع مقدس کوشا باشیم.

پربازدیدترین

مقالات

شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است
فرماندار ملارد :

شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است

ملارد – فرماندار ملارد گفت:شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است.  
 مقاله برای روز معلم

مقاله برای روز معلم

نقش تاثیرگذار معلمان در زندگیمان و نگرش ما به جهان را نمی توان در نظر نگرفت این معلمان هستند که چشمان ما را به دنیای بزرگ و ناشناخته ای که در آن زندگی می کنیم باز می کنند در ادامه یک مقاله
حقوق شهروندی از دیدگاه حضرت علی (ع)

حقوق شهروندی از دیدگاه حضرت علی (ع)

بحث در مورد حقوق بشر و شهروند از مباحث مطرح و مهم جهان کنونی است که مورد توجه اندیشمندان و صاحبان مکاتب حقوقی مختلف قرار گرفته است.
رسالت های خبرنگار، جامعه اطلاعاتی و قداست قلم

رسالت های خبرنگار، جامعه اطلاعاتی و قداست قلم

خبرنگاران طلایه داران جبهه آگاهی و چشم بینا و زبان گویای مردم هستند، به راستی چه زیباست اندیشه‌ای که در مقابل قلم زانو زند و واژه‌هایی که در خدمت بیان حق برآید
ویروس کرونا، شایعات و واقعیاتی که باید بدانیم

ویروس کرونا، شایعات و واقعیاتی که باید بدانیم

با همه‌گیر شدن ویروس کرونا مطالب بسیاری در فضای مجازی درباره این بیماری منتشر شده‌اند، مقاله حاضر واقعیات مرتبط با شیوع، پیشگیری، مقابله و درمان این بیماری را بازگو می‌کن

ویژه نامه ها

نظرسنجی

نظر شما در مورد کیفیت اخبار این سایت چیست؟

تبلیغات سایت

 

Template Design:Dima Group