ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 


ملارد - به همت مدیریت فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری ملارد، ارتقای آموزش شهروندی بویژه آموزش رفتار صحیح در ترافیک، برای دانش آموزان دختر مقطع ابتدایی در پارک آموزش ترافیک شهرداری برگزار شد .

سحرنگار - به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری ملارد؛ اکرم چراغی مدیر فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری ملارد با اعلام خبر فوق بیان کرد: در ادامه فعالیت های گسترده فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری ملارد، در راستای فرهنگ سازی و آشنایی دانش آموزان با قوانین راهنمایی و رانندگی، کلاس آموزش رفتار صحیح در ترافیک پارک آموزش شهرداری برگزار شد.

چراغی در ادامه افزود: آموزش امروز با حضور کارشناسان پلیس راهور و کادر آموزشی شهرداری، ویژه دانش آموزان دختر در مقطع ابتدایی با هدف نهادینه ساختن فرهنگ رانندگی از سنین پایین صورت گرفت.

وی تصریح کرد: این فعالیت با استقبال بی نظیر دانش آموزان وخانواده های محترمشان در پارک آموزش ترافیک شهرداری همراه بود که نکات و قوانین مهم راهنمایی و رانندگی به زبانی ساده و جذاب به دانش آموزان ارائه شد.

پربازدیدترین

مقالات

شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است
فرماندار ملارد :

شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است

ملارد – فرماندار ملارد گفت:شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است.  
 مقاله برای روز معلم

مقاله برای روز معلم

نقش تاثیرگذار معلمان در زندگیمان و نگرش ما به جهان را نمی توان در نظر نگرفت این معلمان هستند که چشمان ما را به دنیای بزرگ و ناشناخته ای که در آن زندگی می کنیم باز می کنند در ادامه یک مقاله
حقوق شهروندی از دیدگاه حضرت علی (ع)

حقوق شهروندی از دیدگاه حضرت علی (ع)

بحث در مورد حقوق بشر و شهروند از مباحث مطرح و مهم جهان کنونی است که مورد توجه اندیشمندان و صاحبان مکاتب حقوقی مختلف قرار گرفته است.
رسالت های خبرنگار، جامعه اطلاعاتی و قداست قلم

رسالت های خبرنگار، جامعه اطلاعاتی و قداست قلم

خبرنگاران طلایه داران جبهه آگاهی و چشم بینا و زبان گویای مردم هستند، به راستی چه زیباست اندیشه‌ای که در مقابل قلم زانو زند و واژه‌هایی که در خدمت بیان حق برآید
ویروس کرونا، شایعات و واقعیاتی که باید بدانیم

ویروس کرونا، شایعات و واقعیاتی که باید بدانیم

با همه‌گیر شدن ویروس کرونا مطالب بسیاری در فضای مجازی درباره این بیماری منتشر شده‌اند، مقاله حاضر واقعیات مرتبط با شیوع، پیشگیری، مقابله و درمان این بیماری را بازگو می‌کن

ویژه نامه ها

نظرسنجی

نظر شما در مورد کیفیت اخبار این سایت چیست؟

تبلیغات سایت

 

Template Design:Dima Group