ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

 

شهریار - بمناسبت گرامیداشت سالروز شهادت حضرت فاطمه زهرا (س)همایش لشگر فاطمیون در شهر اندیشه برگزار شد 

 


سحرنگار - به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شورای اسلامی و شهرداری اندیشه،بمناسبت گرامیداشت سالروز شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) و ضرورت نگهداشتن شعائر فاطمی همایش لشکر فاطمیون با حضور حجت الاسلام و المسلمین بابائیان امام جمعه شهر اندیشه، الهام افراشته رئیس و اعضای شورای اسلامی ، مسئولین ادارت ‌‌نهادها ، اعضای هئیت امنا، رابطین  فرهنگی و قرآنی و همچنین ذاکرین هیئات مذهبی در شهر اندیشه برگزار گردید .

 

امام جمعه شهر اندیشه در این همایش با تاکید بر اینکه مکتب اسلام  مکتبی عالی و الهی است گفت : بدلیل اینکه مکتب اهل بیت برگرفته از مکتب اسلام‌ ناب محمدی است لذا بی شک‌ سعادت واقعی زمانی محقق میشود که ما دست در دست اهل بیت قرار دهیم  و در مسیر مکتب اهلبیت حرکت نماییم تابه واسطه نورانیت اهل بیت سعادتمند شویم.

 


حجت الاسلام والمسلمین بابائیان  با اشاره به توصیه مهم حضرت محمد (ص) به امام علی (ع)  مبنی بر دیدن عیوب درونی انسانی توسط خودش گفت : برای اینکه انسان هستی بیابد و هستی ببخشد همواره باید عیوب خود را به بهترین وجه ببیند .

 

وی در ادامه یادآور شد: هیات مذهبی  نقاط مثبت اهل بیت هستند لذا برپایی جلسات روضه خوانی خانگی در منازل باید به عنوان فرهنگی، دینی در بین مردم اهلبیت دوست رواج بیشتر پیدا کند و در این راستا مسئولین هئیت مذهبی مهمترین وظیفه را بر عهده دارند .

 


الهام افراشته رئیس شورای اسلامی شهر اندیشه نیز در حاشیه این مراسم ضمن تسلیت سالروز شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) و ایام فاطمیه بر همه شیعیان و دوستداران اهلبیت عصمت و طهارت گفت : در راستای حمایت از هئیت های مذهبی و انجام وظایف محوله در حوزه فرهنگی ، دینی و مذهبی لایحه ای در خصوص اختصاص اعتبار حمایتی به هشتاد هئیت فعال در شهر اندیشه مصوب گردید که توسط شهرداری طبق لیست اعلامی سازمان تبلیغات اسلامی کمکهای مالی تعریف شده اهدا گردید.

  


وی یادآور شد: برای شناساندن اهلبیت عصمت و طهارت باید همه اقدام نماییم چراکه مسیر الهی خداوند، خوشبختی حقیقی و سعادت اخروی به این بزرگواران ختم می گردد .

پربازدیدترین

مقالات

شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است
فرماندار ملارد :

شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است

ملارد – فرماندار ملارد گفت:شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است.  
 مقاله برای روز معلم

مقاله برای روز معلم

نقش تاثیرگذار معلمان در زندگیمان و نگرش ما به جهان را نمی توان در نظر نگرفت این معلمان هستند که چشمان ما را به دنیای بزرگ و ناشناخته ای که در آن زندگی می کنیم باز می کنند در ادامه یک مقاله
حقوق شهروندی از دیدگاه حضرت علی (ع)

حقوق شهروندی از دیدگاه حضرت علی (ع)

بحث در مورد حقوق بشر و شهروند از مباحث مطرح و مهم جهان کنونی است که مورد توجه اندیشمندان و صاحبان مکاتب حقوقی مختلف قرار گرفته است.
رسالت های خبرنگار، جامعه اطلاعاتی و قداست قلم

رسالت های خبرنگار، جامعه اطلاعاتی و قداست قلم

خبرنگاران طلایه داران جبهه آگاهی و چشم بینا و زبان گویای مردم هستند، به راستی چه زیباست اندیشه‌ای که در مقابل قلم زانو زند و واژه‌هایی که در خدمت بیان حق برآید
ویروس کرونا، شایعات و واقعیاتی که باید بدانیم

ویروس کرونا، شایعات و واقعیاتی که باید بدانیم

با همه‌گیر شدن ویروس کرونا مطالب بسیاری در فضای مجازی درباره این بیماری منتشر شده‌اند، مقاله حاضر واقعیات مرتبط با شیوع، پیشگیری، مقابله و درمان این بیماری را بازگو می‌کن

ویژه نامه ها

نظرسنجی

نظر شما در مورد کیفیت اخبار این سایت چیست؟

تبلیغات سایت

 

Template Design:Dima Group