سحرنگار

شهریار-طاهری فرماندار شهریار در جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان شهریار به ضرورت برگزاری جلسات به صورت مستمر تاکید ورزید و گفت: جلسات هم اندیشی می بایست به موقع و به صورت مستمر جهت تصویب مصوبات برگزار و تمامی مسئولین ملزم به توجه به شاخص های حائز اهمیت در آن بوده و می بایست روند پیگیری ها، گزارش و مصوبات اجرا شود. 
 
سحرنگار-به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان شهریار جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان شهریار با حضور فرماندار، سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری شهریار، رئیس اداره اجتماعی فرمانداری شهریار، شهرداران، بخشداران، روسای شوراهای اسلامی شهرهای تابعه، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، اعضای انجمن کتابخانه های عمومی و رئیس اداره انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان شهریار در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.
بنا بر این گزارش :در این جلسه ضمن بررسی نقاط قوت و ضعف کتابخانه ها در حوزه های مدیریتی، مالی، روش های ارائه خدمات بالخصوص در شرایط حال حاضر کشور- میزان امکانات موجود در فضاهای فیزیکی، موقعیت های جغرافیایی و میزان دسترسی بهد آن ها در سطح شهرستان در راستای توسعه و گسترش فرهنگ کتابخوانی در جامعه به بحث و تبادل نظر در خصوص ارائه راهکار های مدیریتی در جهت افزایش سرانه کتابخوانی و تامین امکانات مورد نیاز افراد در چنین محیط های فرهنگی نیز پرداخته شد.
طاهری فرماندار شهریار در این جلسه ضمن تقدیر از شهرداران ، شورا ها و انجمن  کتابخانه ها به عنوان نهادهای فعال در حوزه های فرهنگی جامعه، به ضرورت برگزاری جلسات به صورت مستمر تاکید ورزید و گفت: جلسات هم اندیشی می بایست به موقع و به صورت مستمر جهت تصویب مصوبات برگزار گردد و تمامی مسئولین ملزم به توجه ویژه به شاخص های حائز اهمیت در آن بوده و می بایست روند پیگیری ها، گزارش و مصوبات اجرا گردند.
وی اظهار داشت: هرگونه تعلل و کوتاهی در اجرای مصوبات غیر قابل پذیرش بوده مگر با ارائه دلایل موثق و کافی تا مسئولین مرتبط در جهت رفع موانع اقدام نمایند.
طاهری همچنین تصریح کرد: انجمن ها باید مهمترین وظیفه خود را که گسترش فرهنگ کتابخوانی است مهم انگاشته و از تمامی پتانسیل های موجود برای اشاعه این مهم بهره مند شوند.

نظرات (0)

هیچ نظری در اینجا وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر بعنوان یک مهمان ثبت نام یا ورود به حساب کاربری خود.
0 کاراکتر ها
پیوست ها (0 / 3)
مکان خود را به اشتراک بگذارید

مطالب مرتبط

پربازدیدترین

ورود کاربران

فیلم و کلیپ

ویژه نامه ها

نظرسنجی

نظر شما در مورد کیفیت اخبار این سایت چیست؟

تبلیغات سایت

 

Template Design:Dima Group