ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

سرپرست اداره حفاظت محیط زیست شهرستان ملارد ازاجرای برنامه های ویژه گراميداشت روز جهاني زمین پاک در این شهرستان خبر داد .

به گزارش روابط عمومي محيط زيست شهرستان ملارد ، شیدا اكار بااعلام این خبرگفت : همزمان با فرا رسيدن روزجهانی زمین پاک مسابقات نقاشی، عکس وفیلم باموضوع "دربحران بیماری کرونا چگونه محیط زیست خودرا حفظ کنیم " ویژه دانش آموزان ازطریق فضای مجازی برگزارشد.
وی درادامه افزود :هدف ازبرگزاری این مسابقه که باهمکاری اداره آموزش و پرورش شهرستان ملارد برگزار شده و تا ١٠ ارديبهشت ادامه دارد، ترویج فرهنگ حفظ محیط زیست واهمیت سلامت زمين خصوصا باتوجه به شرایط فعلی و بحران بیماری کرونا است .
سرپرست اداره حفاظت محیط زیست شهرستان ملارد دیگر برنامه های اجراشده به مناسبت گرامیداشت روز زمین پاک را مشارکت باگروههای جهادی شهرستان درتوزیع اقلام بهداشتی من جمله دستکش یکبار مصرف ، کیسه زباله تجدید پذیر و .. برشمرد و ضمن اشاره به یادشهدای سلامت کشورمان اظهارداشت : امیدواریم بتوانیم در راستای حفظ محیط زیست و سلامت مردم کشورمان با یاری پروردگار قدمی هرچند کوچک در حوزه بهداشت و درمان بر داريم.

پربازدیدترین

مقالات

شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است
فرماندار ملارد :

شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است

ملارد – فرماندار ملارد گفت:شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است.  
 مقاله برای روز معلم

مقاله برای روز معلم

نقش تاثیرگذار معلمان در زندگیمان و نگرش ما به جهان را نمی توان در نظر نگرفت این معلمان هستند که چشمان ما را به دنیای بزرگ و ناشناخته ای که در آن زندگی می کنیم باز می کنند در ادامه یک مقاله
حقوق شهروندی از دیدگاه حضرت علی (ع)

حقوق شهروندی از دیدگاه حضرت علی (ع)

بحث در مورد حقوق بشر و شهروند از مباحث مطرح و مهم جهان کنونی است که مورد توجه اندیشمندان و صاحبان مکاتب حقوقی مختلف قرار گرفته است.
رسالت های خبرنگار، جامعه اطلاعاتی و قداست قلم

رسالت های خبرنگار، جامعه اطلاعاتی و قداست قلم

خبرنگاران طلایه داران جبهه آگاهی و چشم بینا و زبان گویای مردم هستند، به راستی چه زیباست اندیشه‌ای که در مقابل قلم زانو زند و واژه‌هایی که در خدمت بیان حق برآید
ویروس کرونا، شایعات و واقعیاتی که باید بدانیم

ویروس کرونا، شایعات و واقعیاتی که باید بدانیم

با همه‌گیر شدن ویروس کرونا مطالب بسیاری در فضای مجازی درباره این بیماری منتشر شده‌اند، مقاله حاضر واقعیات مرتبط با شیوع، پیشگیری، مقابله و درمان این بیماری را بازگو می‌کن

ویژه نامه ها

نظرسنجی

نظر شما در مورد کیفیت اخبار این سایت چیست؟

تبلیغات سایت

 

Template Design:Dima Group