ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

قدس-رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری قدس از اجرای عملیات ضدعفونی و گندزدایی دفتر الکترونیکی قضایی شهرستان قدس توسط نیروهای ایستگاه شماره یک این سازمان خبر داد.

سحرنگار-به گزارش اداره ارتباطات و امور بین الملل شورای اسلامی و شهرداری قدس، محسن همیانی درباره ضدعفونی اماکن عمومی توسط نیروهای سازمان آتش نشانی شهرداری قدس گفت: با توجه به افزایش موج شیوع ویروس کرونا در کشور و بر اساس تصمیم ستاد مقابله با این بیماری، ضدعفونی اماکن عمومی در دستور کار این سازمان قرار گرفته است‌.

رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری قدس افزود: اماکن عمومی نظیر ادارات، مراکز درمانی و... به دلیل ازدحام جمعیت جزو اماکن پرخطر در سرایت ویروس کرونا محسوب می شوند، از این رو ضدعفونی و گندزدایی این مکان ها بسیار حائز اهمیت است.

وی با بیان اینکه سازمان آتش نشانی از آغاز شیوع کرونا، علاوه بر مراکز مختلف شهرداری، عملیات ضدعفونی اماکن و مراکز مختلف اداری، خدماتی و درمانی را اجرایی نموده است، تصریح کرد: در ادامه این روند، نیروهای ایستگاه یک سازمان آتش نشانی شهرداری قدس اقدام به ضدعفونی دفتر الکترونیکی قضایی شهرستان قدس که از مکان های پرازدحام می باشد، کردند.

 

پربازدیدترین

مقالات

شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است
فرماندار ملارد :

شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است

ملارد – فرماندار ملارد گفت:شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است.  
 مقاله برای روز معلم

مقاله برای روز معلم

نقش تاثیرگذار معلمان در زندگیمان و نگرش ما به جهان را نمی توان در نظر نگرفت این معلمان هستند که چشمان ما را به دنیای بزرگ و ناشناخته ای که در آن زندگی می کنیم باز می کنند در ادامه یک مقاله
حقوق شهروندی از دیدگاه حضرت علی (ع)

حقوق شهروندی از دیدگاه حضرت علی (ع)

بحث در مورد حقوق بشر و شهروند از مباحث مطرح و مهم جهان کنونی است که مورد توجه اندیشمندان و صاحبان مکاتب حقوقی مختلف قرار گرفته است.
رسالت های خبرنگار، جامعه اطلاعاتی و قداست قلم

رسالت های خبرنگار، جامعه اطلاعاتی و قداست قلم

خبرنگاران طلایه داران جبهه آگاهی و چشم بینا و زبان گویای مردم هستند، به راستی چه زیباست اندیشه‌ای که در مقابل قلم زانو زند و واژه‌هایی که در خدمت بیان حق برآید
ویروس کرونا، شایعات و واقعیاتی که باید بدانیم

ویروس کرونا، شایعات و واقعیاتی که باید بدانیم

با همه‌گیر شدن ویروس کرونا مطالب بسیاری در فضای مجازی درباره این بیماری منتشر شده‌اند، مقاله حاضر واقعیات مرتبط با شیوع، پیشگیری، مقابله و درمان این بیماری را بازگو می‌کن

ویژه نامه ها

نظرسنجی

نظر شما در مورد کیفیت اخبار این سایت چیست؟

تبلیغات سایت

 

Template Design:Dima Group