ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 


قدس - در راستای اجرای دستورات مهندس شهلی شهردار قدس مبنی بر اصلاح و تأمین روشنایی معابر و بوستان‌های شهرقدس، بوستان‌ها و معابری که پیش از این از روشنایی کافی برخوردار نبودند، یکی پس از دیگری توسط اداره زیباسازی سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری قدس روشن می‌شوند.

 


سحرنگار - به گزارش اداره ارتباطات و امور بین‌الملل شورای اسلامی و شهرداری قدس، احیای فضای سبز شهری و ساماندهی معابر عمومی از حیث بهسازی و مرمت آسفالت، تامین روشنایی و رفع نواقص مبلمان شهری از اولویت‌های مهم و اصلی مدیریت شهری قدس است که با هدف ارتقای سیما و منظر شهری و همچنین تامین رفاه و آسایش و کسب رضایت شهروندان گرامی انجام می‌شود.

 

بر همین اساس واحدهای اجرایی شهرداری طی ماه‌های گذشته اقدامات لازم را جهت تحقق اهداف یادشده در دستور کار خود قرار داده‌ و در قالب این اقدامات، بوستان‌ها و معابر متعددی در سطح شهر ساماندهی گردیده است که این امر در ماه‌های پیش رو نیز ادامه خواهد یافت.

 

اداره زیباسازی سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری طبق وظایف ذاتی خود، با اجرای اقداماتی از قبیل دیوارنگاری، رنگ‌آمیزی جداول، تامین روشنایی و مبلمان شهری و... در صدد ساماندهی و احیای فضای سبزشهری برآمده است.

 

در همین راستا، تکمیل روشنایی بوستان‌های ارغوان و آزادگان توسط اداره زیباسازی سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری قدس انجام شد.

پربازدیدترین

مقالات

شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است
فرماندار ملارد :

شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است

ملارد – فرماندار ملارد گفت:شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است.  
 مقاله برای روز معلم

مقاله برای روز معلم

نقش تاثیرگذار معلمان در زندگیمان و نگرش ما به جهان را نمی توان در نظر نگرفت این معلمان هستند که چشمان ما را به دنیای بزرگ و ناشناخته ای که در آن زندگی می کنیم باز می کنند در ادامه یک مقاله
حقوق شهروندی از دیدگاه حضرت علی (ع)

حقوق شهروندی از دیدگاه حضرت علی (ع)

بحث در مورد حقوق بشر و شهروند از مباحث مطرح و مهم جهان کنونی است که مورد توجه اندیشمندان و صاحبان مکاتب حقوقی مختلف قرار گرفته است.
رسالت های خبرنگار، جامعه اطلاعاتی و قداست قلم

رسالت های خبرنگار، جامعه اطلاعاتی و قداست قلم

خبرنگاران طلایه داران جبهه آگاهی و چشم بینا و زبان گویای مردم هستند، به راستی چه زیباست اندیشه‌ای که در مقابل قلم زانو زند و واژه‌هایی که در خدمت بیان حق برآید
ویروس کرونا، شایعات و واقعیاتی که باید بدانیم

ویروس کرونا، شایعات و واقعیاتی که باید بدانیم

با همه‌گیر شدن ویروس کرونا مطالب بسیاری در فضای مجازی درباره این بیماری منتشر شده‌اند، مقاله حاضر واقعیات مرتبط با شیوع، پیشگیری، مقابله و درمان این بیماری را بازگو می‌کن

ویژه نامه ها

نظرسنجی

نظر شما در مورد کیفیت اخبار این سایت چیست؟

تبلیغات سایت

 

Template Design:Dima Group