ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

مدیرعامل شرکت گاز کردستان گفت: با بهره برداری از پروژه های گازرسانی فعال در شهرستان بیجار، ضریب نفوذ گاز طبیعی در جمعیت روستایی این شهرستان به ۹۳ درصد افزایش می یابد.

 

 

به گزارش سحرنگار و به نقل از روابط عمومی شرکت گاز استان کردستان، احمد فعله‌گری در جریان بازدید از روند اجرای پروژه های گاز رسانی در شهرستان بیجار اظهار داشت: در حال حاضر گازرسانی به سه مجتمع روستایی گاوبازه شامل ۲۲ روستا، گازرسانی به مجتمع روستایی آل کبود شامل دو روستا و مجتمع روستای شیرین بلاغ شامل سه روستا در بیجار فعال است.

وی افزود: برای گاز رسانی به سه مجتمع روستایی ذکر شده که عملیات گازرسانی در آن فعال است، نیاز است ۱۵۹ کیلومتر شبکه گذاری صورت گیرد که تاکنون ۷۰ کیلومتر از آن اجراء شده است و پیش بینی می شود یک هزار و ۲۲۱ انشعاب نصب شود.

مدیرعامل شرکت گاز استان کردستان ادامه داد: ۲۰۱ روستای شهرستان بیجار از قابلیت گازرسانی برخوردار هستند که تاکنون ۱۵۴ روستا به شبکه سراسری گاز وصل و عملیات گازرسانی در ۲۷ روستای در حال انجام است که با گازدار شدن این تعداد روستا ضریب نفوذ گاز در جمعیت روستایی از ۸۳ درصد به ۹۳ درصد ارتقاء می یابد در حالیکه ضریب نفوذ گاز طبیعی در جمعیت شهری ۱۰۰ درصد است.

فعله گری به گازرسانی به واحدهای صنعتی این شهرستان نیز اشاره کرد و یادآور شد: عملیات گازرسانی به پنج واحد صنعتی در شهرستان بیجار فعال است که تا هفته دولت سال جاری این تعداد واحد صنعتی به بهره برداری خواهید رسید.

وی بیان کرد: در سال گذشته ۱۵ واحد صنعتی این شهرستان طبق مصوبه شورای اقتصاد به شبکه سراسری گاز وصل شده اند.

پربازدیدترین

مقالات

شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است
فرماندار ملارد :

شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است

ملارد – فرماندار ملارد گفت:شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است.  
 مقاله برای روز معلم

مقاله برای روز معلم

نقش تاثیرگذار معلمان در زندگیمان و نگرش ما به جهان را نمی توان در نظر نگرفت این معلمان هستند که چشمان ما را به دنیای بزرگ و ناشناخته ای که در آن زندگی می کنیم باز می کنند در ادامه یک مقاله
حقوق شهروندی از دیدگاه حضرت علی (ع)

حقوق شهروندی از دیدگاه حضرت علی (ع)

بحث در مورد حقوق بشر و شهروند از مباحث مطرح و مهم جهان کنونی است که مورد توجه اندیشمندان و صاحبان مکاتب حقوقی مختلف قرار گرفته است.
رسالت های خبرنگار، جامعه اطلاعاتی و قداست قلم

رسالت های خبرنگار، جامعه اطلاعاتی و قداست قلم

خبرنگاران طلایه داران جبهه آگاهی و چشم بینا و زبان گویای مردم هستند، به راستی چه زیباست اندیشه‌ای که در مقابل قلم زانو زند و واژه‌هایی که در خدمت بیان حق برآید
ویروس کرونا، شایعات و واقعیاتی که باید بدانیم

ویروس کرونا، شایعات و واقعیاتی که باید بدانیم

با همه‌گیر شدن ویروس کرونا مطالب بسیاری در فضای مجازی درباره این بیماری منتشر شده‌اند، مقاله حاضر واقعیات مرتبط با شیوع، پیشگیری، مقابله و درمان این بیماری را بازگو می‌کن

ویژه نامه ها

نظرسنجی

نظر شما در مورد کیفیت اخبار این سایت چیست؟

تبلیغات سایت

 

Template Design:Dima Group