سحرنگار

مدیرعامل شرکت گاز کردستان گفت: با بهره برداری از پروژه های گازرسانی فعال در شهرستان بیجار، ضریب نفوذ گاز طبیعی در جمعیت روستایی این شهرستان به ۹۳ درصد افزایش می یابد.

 

 

به گزارش سحرنگار و به نقل از روابط عمومی شرکت گاز استان کردستان، احمد فعله‌گری در جریان بازدید از روند اجرای پروژه های گاز رسانی در شهرستان بیجار اظهار داشت: در حال حاضر گازرسانی به سه مجتمع روستایی گاوبازه شامل ۲۲ روستا، گازرسانی به مجتمع روستایی آل کبود شامل دو روستا و مجتمع روستای شیرین بلاغ شامل سه روستا در بیجار فعال است.

وی افزود: برای گاز رسانی به سه مجتمع روستایی ذکر شده که عملیات گازرسانی در آن فعال است، نیاز است ۱۵۹ کیلومتر شبکه گذاری صورت گیرد که تاکنون ۷۰ کیلومتر از آن اجراء شده است و پیش بینی می شود یک هزار و ۲۲۱ انشعاب نصب شود.

مدیرعامل شرکت گاز استان کردستان ادامه داد: ۲۰۱ روستای شهرستان بیجار از قابلیت گازرسانی برخوردار هستند که تاکنون ۱۵۴ روستا به شبکه سراسری گاز وصل و عملیات گازرسانی در ۲۷ روستای در حال انجام است که با گازدار شدن این تعداد روستا ضریب نفوذ گاز در جمعیت روستایی از ۸۳ درصد به ۹۳ درصد ارتقاء می یابد در حالیکه ضریب نفوذ گاز طبیعی در جمعیت شهری ۱۰۰ درصد است.

فعله گری به گازرسانی به واحدهای صنعتی این شهرستان نیز اشاره کرد و یادآور شد: عملیات گازرسانی به پنج واحد صنعتی در شهرستان بیجار فعال است که تا هفته دولت سال جاری این تعداد واحد صنعتی به بهره برداری خواهید رسید.

وی بیان کرد: در سال گذشته ۱۵ واحد صنعتی این شهرستان طبق مصوبه شورای اقتصاد به شبکه سراسری گاز وصل شده اند.

نظرات (0)

هیچ نظری در اینجا وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر بعنوان یک مهمان ثبت نام یا ورود به حساب کاربری خود.
0 کاراکتر ها
پیوست ها (0 / 3)
مکان خود را به اشتراک بگذارید

پربازدیدترین

ورود کاربران

فیلم و کلیپ

ویژه نامه ها

نظرسنجی

نظر شما در مورد کیفیت اخبار این سایت چیست؟

تبلیغات سایت

 

Template Design:Dima Group