ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

قدس-شهرداری قدس موفق به کسب ۳ رتبه برتر در حوزه های مدیریت، امور عمرانی و توسعه فضای سبز در ارزیابی عملکرد سال ۱۳۹۷ شهرداری های استان تهران شد.


سحرنگار-به گزارش اداره ارتباطات و امور بین الملل شورای اسلامی و شهرداری قدس، استانداری تهران گزارش ارزیابی عملکرد سال ۱۳۹۷ شهرداری های استان تهران را منتشر کرد.

بر اساس این گزارش، شهرداری قدس رتبه سوم شهرداری برتر، رتبه اول در حوزه امور عمرانی و رتبه سوم در حوزه مدیریت و توسعه فضای سبز را از میان ۴۲ شهرداری استان تهران را کسب کرد.

در همین راستا، لوح های تقدیری توسط علیرضا طاهری نسب مدیرکل امور شهری و شوراهای استانداری تهران به مهندس مختاری شهردار قدس اعطا گردید.

در این لوح های تقدیر از خدمات شهردار و مجموعه شهرداری قدس در راستای تحقق زندگی مبتنی بر ارزش های انسانی و اسلامی و رشد و توسعه کشور با بهینه سازی کالبد شهری و ایجاد فضای مناسب برای شهروندان تقدیر به عمل آمد.

 

پربازدیدترین

مقالات

شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است
فرماندار ملارد :

شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است

ملارد – فرماندار ملارد گفت:شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است.  
 مقاله برای روز معلم

مقاله برای روز معلم

نقش تاثیرگذار معلمان در زندگیمان و نگرش ما به جهان را نمی توان در نظر نگرفت این معلمان هستند که چشمان ما را به دنیای بزرگ و ناشناخته ای که در آن زندگی می کنیم باز می کنند در ادامه یک مقاله
حقوق شهروندی از دیدگاه حضرت علی (ع)

حقوق شهروندی از دیدگاه حضرت علی (ع)

بحث در مورد حقوق بشر و شهروند از مباحث مطرح و مهم جهان کنونی است که مورد توجه اندیشمندان و صاحبان مکاتب حقوقی مختلف قرار گرفته است.
رسالت های خبرنگار، جامعه اطلاعاتی و قداست قلم

رسالت های خبرنگار، جامعه اطلاعاتی و قداست قلم

خبرنگاران طلایه داران جبهه آگاهی و چشم بینا و زبان گویای مردم هستند، به راستی چه زیباست اندیشه‌ای که در مقابل قلم زانو زند و واژه‌هایی که در خدمت بیان حق برآید
ویروس کرونا، شایعات و واقعیاتی که باید بدانیم

ویروس کرونا، شایعات و واقعیاتی که باید بدانیم

با همه‌گیر شدن ویروس کرونا مطالب بسیاری در فضای مجازی درباره این بیماری منتشر شده‌اند، مقاله حاضر واقعیات مرتبط با شیوع، پیشگیری، مقابله و درمان این بیماری را بازگو می‌کن

ویژه نامه ها

نظرسنجی

نظر شما در مورد کیفیت اخبار این سایت چیست؟

تبلیغات سایت

 

Template Design:Dima Group