ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 


قدس_طی آئینی ودر راستای خدمات رسانی هر چه بهتر به شهروندان منطقه ۳ شهرداری قدس افتتاح شد.

 


سحرنگار - مسعود مختاری در مراسم افتتاح منطقه ۳ شهرداری قدس که با حضور حجت‌الاسلام رضا جوکار امام جمعه، اعضای شورای اسلامی شهر ومدیران مدیریت شهری برگزار شد، ضمن تبریک سالروز ازدواج حضرت علی(ع) و حضرت فاطمه(س) و خیر مقدم به حضار، به تلاش‌های شبانه‌روزی مجموعه مدیریت شهری برای راه‌اندازی منطقه ۳ شهرداری اشاره کرد و گفت: از حدود یک سال و نیم قبل اقدامات لازم برای دریافت مجوز این منطقه آغاز و در سال گذشته مصوبه آن اخذ شد تا با تلاش فراوان همکارانم امروز شاهد آغاز به کار منطقه ۳ شهرداری قدس باشیم.

 

وی اظهار داشت: با ایجاد سومین منطقه شهرداری قدس تقسیم وظایف و امور شهری در ۳ منطقه صورت خواهد گرفت و ارائه خدمات به شهروندان عزیز تسهیل و خدمات‌رسانی شهرداری ارتقا خواهد یافت.

 

شهردار قدس بر پایه‌ریزی اصولی و اساسی در ایجاد منطقه ۳ شهرداری تاکید و خاطرنشان کرد: در راه‌اندازی این منطقه تاکید داشته‌ایم که سنگ بنای آن به شکل اصولی ایجاد گردد و تمامی امور اجرایی و خدمات‌دهی به شهروندان در شهرداری منطقه ۳ از همین ابتدا می‌بایست طبق مکانیزاسیون اداری تشکیل و ادامه یابد و روش‌های منسوخ وارد جریان سیستم اداری نشود.

 

وی در ادامه گفت: از سال گذشته سیستم اتوماسیون خدمات شهرداری راه‌اندازی شده و تمام خدمات و امور مدیریت شهری به شکل سیستمی ارائه می‌شود، بنابراین این امکان برای شهروندان گرامی مهیاست تا خدمات مختلف شهرداری را به صورت غیرحضوری دریافت نمایند.

 

مختاری با بیان اینکه فعالیت‌های شهرداری تا پایان دوره فعلی با تمام توان ادامه دارد، خاطرنشان کرد: علیرغم اینکه عمده شهرها در پایان دوره مدیریت شهری دچار رکود و رخوت شده‌اند، اما سستی و رخوت در شهرداری قدس جایی ندارد و تمام مجموعه مدیریت شهری با تمام توان در حال خدمت‌رسانی هستند، به طوری که در حال حاضر ۲۴ پروژه در سطح شهر فعال بوده و همزمان نیز ۵ اکیپ آسفالت مشغول ساماندهی معابر هستند.

 

وی در پایان با قدردانی از مسئولین شهرستان بخصوص امام جمعه، نماینده مجلس و اعضای شورای اسلامی شهر برای همراهی و همکاری با شهرداری، گفت: از خداوند متعال توفیق خدمت تا روز آخر مدیریت شهری را خواهانیم.

پربازدیدترین

مقالات

شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است
فرماندار ملارد :

شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است

ملارد – فرماندار ملارد گفت:شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است.  
 مقاله برای روز معلم

مقاله برای روز معلم

نقش تاثیرگذار معلمان در زندگیمان و نگرش ما به جهان را نمی توان در نظر نگرفت این معلمان هستند که چشمان ما را به دنیای بزرگ و ناشناخته ای که در آن زندگی می کنیم باز می کنند در ادامه یک مقاله
حقوق شهروندی از دیدگاه حضرت علی (ع)

حقوق شهروندی از دیدگاه حضرت علی (ع)

بحث در مورد حقوق بشر و شهروند از مباحث مطرح و مهم جهان کنونی است که مورد توجه اندیشمندان و صاحبان مکاتب حقوقی مختلف قرار گرفته است.
رسالت های خبرنگار، جامعه اطلاعاتی و قداست قلم

رسالت های خبرنگار، جامعه اطلاعاتی و قداست قلم

خبرنگاران طلایه داران جبهه آگاهی و چشم بینا و زبان گویای مردم هستند، به راستی چه زیباست اندیشه‌ای که در مقابل قلم زانو زند و واژه‌هایی که در خدمت بیان حق برآید
ویروس کرونا، شایعات و واقعیاتی که باید بدانیم

ویروس کرونا، شایعات و واقعیاتی که باید بدانیم

با همه‌گیر شدن ویروس کرونا مطالب بسیاری در فضای مجازی درباره این بیماری منتشر شده‌اند، مقاله حاضر واقعیات مرتبط با شیوع، پیشگیری، مقابله و درمان این بیماری را بازگو می‌کن

ویژه نامه ها

نظرسنجی

نظر شما در مورد کیفیت اخبار این سایت چیست؟

تبلیغات سایت

 

Template Design:Dima Group