سحرنگار

 

 

شهریار - نماینده مجلس شورای اسلامی در شهریار , قدس و ملارد گفت :باید زمینه مشارکت مردم در انتخابات از سوی مسولان فراهم شود

 

 

سحرنگار - حسین حق وردی نماینده مجلس شورای اسلامی در آخرین جلسه شورای اداری که به صورت ویدئو کنفرانس برگزار شده بود به برگزاری انتخابات پیش رو اشاره کرد و افزود : با توجه به اینکه دو انتخاب مهم یکی انتخابات ریاست جمهوری که در سطح ملی و کلان است و دیگری انتخابات شورای شهر که در سطح محلی است, نیازمند مدیریت صحیح است و همگی باید آماده برگزاری انتخابات باشیم .

 

وی ادامه داد : از آنجاییکه مقدمات انتخابات شروع شده است لذا همگی وظیفه داریم زمینه را برای مشارکت مردم فراهم کنیم و از این سو مردم را به مشارکت گسترده که سرنوشت ساز است دعوت کنیم و همه امکاناتی که در امر انتخابات لازم است را اختصاص بدهیم .

 

حق وردی به اجرای انتخابات قانونی و اعلام بی طرفی اشاره داشت و افزود : نکته مهم در انتخابات اجرای قانون است و هیچ کدام از ما حق اعلام نظر نداریم و وظیفه داریم حق مردم را رعایت کنیم و اجازه جهت گیری را به کسی ندهیم .

 

وی در ادامه بیان کرد : هیئت نظارت و هیئت اجرایی در حوزه انتخابات شکل گرفته است و همه همکاری لازم را جهت اجرای انتخابات سالم را داشته باشیم .

نظرات (0)

هیچ نظری در اینجا وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر بعنوان یک مهمان ثبت نام یا ورود به حساب کاربری خود.
0 کاراکتر ها
پیوست ها (0 / 3)
مکان خود را به اشتراک بگذارید

مطالب مرتبط

پربازدیدترین

ورود کاربران

فیلم و کلیپ

ویژه نامه ها

نظرسنجی

نظر شما در مورد کیفیت اخبار این سایت چیست؟

تبلیغات سایت

 

Template Design:Dima Group