ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

 

شهردارصفادشت گفت : با توجه به اقدامات سه سال اخیر شهرداری صفادشت در شهرک مهر این شهرک درآینده ای نزدیک نگین شهرسازی منطقه خواهد شد.

 

 

سحرنگار -محمد علی کریمی،شهردارصفادشت با اشاره به روند پیشرفت خدمات رسانی به شهروندان شهرک مهر ازاجرای پروژه های دردست احداث این شهرک خبر داد و افزود : باتوجه به اجرای پروژه های خدماتی وعمرانی این شهرک درمسیرشهرسازی خود درمنطقه میتواند جزویکی ازمحلات وشهرک های برخوردار از امکانات مناسب در شهرستان محسوب گردد.
کریمی همچنین در ادامه به اقدامات شهرداری طی سه سال گذشته در حوزه های مختلف پرداخت و اظهار داشت : با حمایت شورای محترم اسلامی شهرو تلاش مجموعه شهرداری در مرحله اول بالغ بر ٣٠ پروژه که عبارتند از: ساخت سه باب مدرسه ١۵ کلاسه (در فازهای اول،سوم و چهارم)، احداث سالن ورزشی، زمین چمن مصنوعی، ساخت خانه بهداشت،کتابخانه عمومی،ساختمان پایگاه مقاومت بسیج،استقرارکلانتری،استقرارآتش نشانی، راه اندازی نانوایی ها،بهسازی معابر شهرک،نصب تابلوهای معابر،ایجاد فضای سبز،بهسازی مساجد،نصب المان شهدای گمنام،راه اندازی ایستگاه تاکسی ،نصب خودپـرداز، احداث مسیرهای دسترسی به قبچاق و دهک، نصب لوازم ورزشی شهری درمعابر، همکاری با اداره ی آبفاجهت حفرچاه وحل مشکل آب آشامیدنی، رفع معارض معابر حدود ١٢٠/٠٠٠ مترمربع،جمع آوری نخاله های ساختمانی،احداث بازار روز و در قسمت فرهنگی نیز برگزاری مراسمات و کمک به افراد نیازمند در ایام شیوع کرونا،راه اندازی دفتر نمایندگی امام جمعه بخش اقدام و تاکنون به بهره برداری رسیده است.
شهردارصفادشت ادامه داد : ١٧ پـروزه دیـگرنیز درسطح این شهرک همچون احداث استخرسرپوشیده، ساختمان درمانگاه،ساختمان کلانتری،سرای محله،زمین چمن فاز۴، بوستان های فازهای یک،سه،چهاروشهدای گمنام،احداث مدرسه ١۵ کلاسه فازیک،راه اندازی خطوط اتوبوسرانی،احداث مسجد جامع،احداث چهارواحد خانه عالم، نصب المان میدان شهر،احداث پیاده راه ومسیر دوچرخه سواری فازهای ٢و ۴و ساخت مراکز تجاری و..... دردست ساخت و برنامه ریزی برای اجرا می باشد.
کریمی درپایان خاطر نشان کرد : امید واریم با حمایت مسئولین بتوانیم آنچنان که شایسته شهروندان محترم این شهرک می باشد درمسیرخدمات رسانی قدم برداشته وشاهد شکوفایی و آبادانی هرچه بیشتر این شهرک باشیم.

پربازدیدترین

مقالات

شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است
فرماندار ملارد :

شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است

ملارد – فرماندار ملارد گفت:شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است.  
 مقاله برای روز معلم

مقاله برای روز معلم

نقش تاثیرگذار معلمان در زندگیمان و نگرش ما به جهان را نمی توان در نظر نگرفت این معلمان هستند که چشمان ما را به دنیای بزرگ و ناشناخته ای که در آن زندگی می کنیم باز می کنند در ادامه یک مقاله
حقوق شهروندی از دیدگاه حضرت علی (ع)

حقوق شهروندی از دیدگاه حضرت علی (ع)

بحث در مورد حقوق بشر و شهروند از مباحث مطرح و مهم جهان کنونی است که مورد توجه اندیشمندان و صاحبان مکاتب حقوقی مختلف قرار گرفته است.
رسالت های خبرنگار، جامعه اطلاعاتی و قداست قلم

رسالت های خبرنگار، جامعه اطلاعاتی و قداست قلم

خبرنگاران طلایه داران جبهه آگاهی و چشم بینا و زبان گویای مردم هستند، به راستی چه زیباست اندیشه‌ای که در مقابل قلم زانو زند و واژه‌هایی که در خدمت بیان حق برآید
ویروس کرونا، شایعات و واقعیاتی که باید بدانیم

ویروس کرونا، شایعات و واقعیاتی که باید بدانیم

با همه‌گیر شدن ویروس کرونا مطالب بسیاری در فضای مجازی درباره این بیماری منتشر شده‌اند، مقاله حاضر واقعیات مرتبط با شیوع، پیشگیری، مقابله و درمان این بیماری را بازگو می‌کن

ویژه نامه ها

نظرسنجی

نظر شما در مورد کیفیت اخبار این سایت چیست؟

تبلیغات سایت

 

Template Design:Dima Group