ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 


مسوول اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزی شهرستان‌های استان تهران در جلسه رسمی شورای اسلامی شهرقدس گفت: زبده‌یابی و زبده‌پروری از مهمترین نقش‌های انجمن اسلامی دانش‌آموزی است.

 


سحرنگار - یعقوبی‌نسب، مسوول اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزی شهرستان‌های استان تهران در جلسه رسمی شورای اسلامی شهرقدس گفت: از مهم‌ترین نقش‌های انجمن اسلامی زبده‌یابی و زبده‌پروری در فضای دانش‌آموزی است. در متوسطه اول نیروسازی و متوسطه دوم جریان‌سازی انجام می‌شود که مدیران آینده کشور در این فضاها ساخته می‌شوند.

 

وی افزود: با مصوبه‌های جدید مقرر شد که انجمن اسلامی در چند شهرستان استان تهران دفتر مستقل داشته باشد.

 

یعقوبی‌نسب اظهار داشت: با توجه به اینکه نهاد ما یک نهاد مردمی است و بودجه‌ دولتی ندارد برای استقرار جدا از آموزش و پرورش نیازمند اختصاص زمین از سوی شورا و شهرداری هستیم.

 

وی ادامه داد: البته احداث ساختمان پروسه زمانبری است و ما برای استقرار موقت نیازمند یک فضای آموزشی با حداقل چند اتاق هستیم.

 

یعقوبی‌نسب عنوان کرد: در حال حاضر در فضاهای فرهنگی دانش‌آموزی قدس، ۱۵۰ دانش‌آموز نخبه در لایه اصلی انجمن در حال فعالیت هستند که استقرار مجموعه انجمن در شهرقدس پتانسیل شهر را افزایش می‌دهد.

پربازدیدترین

مقالات

شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است
فرماندار ملارد :

شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است

ملارد – فرماندار ملارد گفت:شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است.  
 مقاله برای روز معلم

مقاله برای روز معلم

نقش تاثیرگذار معلمان در زندگیمان و نگرش ما به جهان را نمی توان در نظر نگرفت این معلمان هستند که چشمان ما را به دنیای بزرگ و ناشناخته ای که در آن زندگی می کنیم باز می کنند در ادامه یک مقاله
حقوق شهروندی از دیدگاه حضرت علی (ع)

حقوق شهروندی از دیدگاه حضرت علی (ع)

بحث در مورد حقوق بشر و شهروند از مباحث مطرح و مهم جهان کنونی است که مورد توجه اندیشمندان و صاحبان مکاتب حقوقی مختلف قرار گرفته است.
رسالت های خبرنگار، جامعه اطلاعاتی و قداست قلم

رسالت های خبرنگار، جامعه اطلاعاتی و قداست قلم

خبرنگاران طلایه داران جبهه آگاهی و چشم بینا و زبان گویای مردم هستند، به راستی چه زیباست اندیشه‌ای که در مقابل قلم زانو زند و واژه‌هایی که در خدمت بیان حق برآید
ویروس کرونا، شایعات و واقعیاتی که باید بدانیم

ویروس کرونا، شایعات و واقعیاتی که باید بدانیم

با همه‌گیر شدن ویروس کرونا مطالب بسیاری در فضای مجازی درباره این بیماری منتشر شده‌اند، مقاله حاضر واقعیات مرتبط با شیوع، پیشگیری، مقابله و درمان این بیماری را بازگو می‌کن

ویژه نامه ها

نظرسنجی

نظر شما در مورد کیفیت اخبار این سایت چیست؟

تبلیغات سایت

 

Template Design:Dima Group