ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 
 ملارد - مهدی نسایی ریاست کمیته درآمد و برنامه ریزی شهرداری ملارد گفت : رویکرد اساسی کمیته درآمد، برنامه ریزی درجهت تحقق بودجه شهرداری ملارد درسال ۱۴۰۱ است.
 
سحرنگار -   ریاست کمیته درآمد و برنامه ریزی شهرداری ملارد در حاشیه جلسه کمیته درآمد اظهار کرد : با توجه قانون اجرایی شهرداري ها وخودکفایی مالی آنها که می بایست براي تامین بودجه مورد نیاز خود به صورت مستقل کسب درآمد نمایند جلسات کمیته درآمد و برنامه ریزی شهرداری ملارد از ابتدای سال با برنامه  هرهفته با حضور اعضا تشکیل و برگزار گردیده که با بررسی راهکارهای افزایش درآمد، شناسایی درآمدهای پایدار، پیگیری وصول بدهی های اشخاص حقیقی وحقوقی به سمت تحقق بودجه گام های موثری برداشته شده است .
 
 نسایی معاون توسعه و مدیرت منابع شهرداری ملارد ضمن اشاره به وظیفه شهرداری هاکه تأمین رفاه و ارائه خدمات به شهروندان است گفت : باید تلاش نماییم تا با تقویت حوزه اجرایی قوی ، وصول مطالبات ، درآمد و همچنین تقویت کمیسیونهای قانونی و درآمد زای شهرداری ، آموزش و نظارت بر نحوه اقدامات پرسنل حوزه های درآمدی و شهرسازی و مشارکت جویی از شهروندان گرامی در راستای خدمت رسانی بهینه به آنان ، درآمد شهرداری را افزایش دهیم.
 
وی باتاکید بر همفکری و تلاش این کمیته جهت ارتقای بخش درآمدی و ارائه خدمات بهینه توام با تکریم ارباب رجوع، ادامه داد: تمامی واحد ها باید همکاری و تلاش لازم را به منظور وصول مطالبات معوقه داشته باشند و در جهت تحقق آن از تمامی ظرفیت ها و امکانات موجود استفاده نمایند.
 
 
 

پربازدیدترین

مقالات

شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است
فرماندار ملارد :

شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است

ملارد – فرماندار ملارد گفت:شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است.  
 مقاله برای روز معلم

مقاله برای روز معلم

نقش تاثیرگذار معلمان در زندگیمان و نگرش ما به جهان را نمی توان در نظر نگرفت این معلمان هستند که چشمان ما را به دنیای بزرگ و ناشناخته ای که در آن زندگی می کنیم باز می کنند در ادامه یک مقاله
حقوق شهروندی از دیدگاه حضرت علی (ع)

حقوق شهروندی از دیدگاه حضرت علی (ع)

بحث در مورد حقوق بشر و شهروند از مباحث مطرح و مهم جهان کنونی است که مورد توجه اندیشمندان و صاحبان مکاتب حقوقی مختلف قرار گرفته است.
رسالت های خبرنگار، جامعه اطلاعاتی و قداست قلم

رسالت های خبرنگار، جامعه اطلاعاتی و قداست قلم

خبرنگاران طلایه داران جبهه آگاهی و چشم بینا و زبان گویای مردم هستند، به راستی چه زیباست اندیشه‌ای که در مقابل قلم زانو زند و واژه‌هایی که در خدمت بیان حق برآید
ویروس کرونا، شایعات و واقعیاتی که باید بدانیم

ویروس کرونا، شایعات و واقعیاتی که باید بدانیم

با همه‌گیر شدن ویروس کرونا مطالب بسیاری در فضای مجازی درباره این بیماری منتشر شده‌اند، مقاله حاضر واقعیات مرتبط با شیوع، پیشگیری، مقابله و درمان این بیماری را بازگو می‌کن

ویژه نامه ها

نظرسنجی

نظر شما در مورد کیفیت اخبار این سایت چیست؟

تبلیغات سایت

 

Template Design:Dima Group