ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

سحرنگار - علیرضا فاتحی نژاد سرپرست فرمانداری ویژه شهرستان شهریار گفت: داوطلبان برنامه های خود را بر مبنای امیدآفرینی و مشارکت حداکثری مردم پایه ریزی نمایند.
 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان شهریار ، علیرضا فاتحی نژاد سرپرست فرمانداری ویژه شهرستان در نشست توجیهی داوطلبین انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه شهرستان های شهریار، ملارد و قدس که با حضور هیات اجرایی و نظارت و اسدی سرپرست فرمانداری ملارد، با اشاره به تعداد داوطلبان این حوزه انتخابیه ادامه داد: ۸۳ نفر تأیید صلاحیت خود را از هیات های اجرایی و نظارت تا به این لحظه اخذ نموده‌اند.
وی با اشاره به ماده ۳۱ قانون انتخابات افزود: قانونگذار در این دوره از انتخابات ابتکار عمل نشان داده و شرط ۵ سال سابقه فعالیت اجرایی، آموزشی، پژوهشی یا قضائی در یک یا همه آنها را یکی از ملاک های شرایط انتخاب شوندگان قرار داده است.
فاتحی نژاد تصریح کرد: همین موضوع نوید انتخاب افراد اصلح، شایسته و کاربلدی را جهت تصاحب کرسی سبز نمایندگی مجلس می دهد.
سرپرست فرمانداری ویژه شهرستان شهریار بیان کرد: داوطلبین جهت پذیرش بین مردم ضمن مطالعه قوانین انتخابات باید به آن پایبند نیز باشند.
وی با اشاره به تبلیغات زودهنگام، آن را یکی از مصادیق جرایم انتخاباتی عنوان و ادامه داد: هرگونه تبلیغات زودهنگام یا تخلفی که توسط مردم یا مراجع نظارتی اعلام گردد منجر به تشکیل پرونده نظارتی و قضایی خواهد شد، لذا داوطلبین باید قانون را ملاک رفتار و اقدامات خود قرار دهند.
فاتحی نژاد اضافه کرد: برنامه های خود را بر محور امیدآفرینی و مشارکت حداکثری مردم بنا کنید و از وعده و وعیدهایی استفاده شود که قابلیت اجرا شدن داشته باشد.
سرپرست‌ فرمانداری ویژه شهرستان شهریار ادامه داد: صادق بودن با مردم باعث ترغیب به حضور در انتخابات و کسب آرای مردمی خواهد شد.
وی با اشاره به پرهیز از سیاه نمایی یا تخریب سایر کاندیداها اظهار کرد: سعی کنید با تکیه بر توانمندی و شایستگی خود و ارائه برنامه های راه گشا و کاربردی مردم را به حضور در انتخابات ترغیب کنید.
سرپرست فرمانداری ویژه شهرستان شهریار افزود: برابر ماده ۷۴ قانون انتخابات و جهت ایجاد عدالت در امر تبلیغات قانونگذار کلیه دستگاه های اجرایی را مکلف به در اختیار گذاشتن امکانات دولتی به داوطلبین نموده است .

 
 

پربازدیدترین

مقالات

شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است
فرماندار ملارد :

شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است

ملارد – فرماندار ملارد گفت:شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است.  
 مقاله برای روز معلم

مقاله برای روز معلم

نقش تاثیرگذار معلمان در زندگیمان و نگرش ما به جهان را نمی توان در نظر نگرفت این معلمان هستند که چشمان ما را به دنیای بزرگ و ناشناخته ای که در آن زندگی می کنیم باز می کنند در ادامه یک مقاله
حقوق شهروندی از دیدگاه حضرت علی (ع)

حقوق شهروندی از دیدگاه حضرت علی (ع)

بحث در مورد حقوق بشر و شهروند از مباحث مطرح و مهم جهان کنونی است که مورد توجه اندیشمندان و صاحبان مکاتب حقوقی مختلف قرار گرفته است.
رسالت های خبرنگار، جامعه اطلاعاتی و قداست قلم

رسالت های خبرنگار، جامعه اطلاعاتی و قداست قلم

خبرنگاران طلایه داران جبهه آگاهی و چشم بینا و زبان گویای مردم هستند، به راستی چه زیباست اندیشه‌ای که در مقابل قلم زانو زند و واژه‌هایی که در خدمت بیان حق برآید
ویروس کرونا، شایعات و واقعیاتی که باید بدانیم

ویروس کرونا، شایعات و واقعیاتی که باید بدانیم

با همه‌گیر شدن ویروس کرونا مطالب بسیاری در فضای مجازی درباره این بیماری منتشر شده‌اند، مقاله حاضر واقعیات مرتبط با شیوع، پیشگیری، مقابله و درمان این بیماری را بازگو می‌کن

ویژه نامه ها

نظرسنجی

نظر شما در مورد کیفیت اخبار این سایت چیست؟

تبلیغات سایت

 

Template Design:Dima Group