ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 


قدس_ شهردار شهر قدس گفت: اماکن مذهبی نقش ارزنده ای در حوزه فرهنگ دارد که توسعه این بخش در دستور کار شورا و شهرداری شهر قدس قرار گرفته است

 


سحرنگار - مسعود مختاری شامگاه روز چهار شنبه در حاشیه مراسم افتتاح مسجد جامع شهرک ابریشم در شهر قدس ضمن تبریک مبعث رسول اکرم (ص) اظهار داشت: در راستای توسعه اماکن مذهبی که در برنامه شهرداری و شورای اسلامی قرار گرفته فاز اول مسجد جامع جوادالائمه در شهرک ابریشم شهر قدس افتتاح و به بهره برداری رسید و اولین نماز جماعت در این مکان مقدس برگزار شد .

 

وی ادامه داد : از سال 93 زمینی به مساحت هزار متر مربع به احداث مسجد جامع شهرک ابریشم اختصاص پیدا کرد و در همان سال عملیات اجرایی شروع شد و این پروژه به عنوان پروژه نیمه تمام از سال 97عملیات اجرایی سرعت پیدا کرد و با پیگیری امام جمعه محترم شهر قدس امروز شاهد افتتاح مسجد جامع هستیم .

 

شهردار قدس افزود : هزینه ای که تا الان صرف این مسجد شده است 4 میلیارد تومان از محل اعتبارات شهرداری قدس می باشد و برای تکمیل و راه اندازی کامل این مسجد به همین مبلغ پول نیاز داریم تا مسجد تکمیل شود و مردم در صحن اصلی نماز جماعت را برگزار کنند .

 

مختاری در ادامه اظهار داشت : امیدوارم به برکت برگزاری نماز جماعت خداوند این توفیق را به ما بدهد تا صحن اصلی مسجد را در یک زمانبندی کوتاهتر تکمیل کنیم و به مردم شریف شهرک ابریشم و شهر قدس تحویل دهیم همچنین علاوه بر این مسجد کار تکمیل مصلی شهر قدس نیز که به عهده شهرداری میباشد در حال انجام است .

 

وی با اشاره به اینکه مصلی شهر قدس به یک قرارگاه فرهنگی تبدیل شده است افزود : مصلی شهر قدس به عنوان قرار گاه فرهنگی شهرستان در حال فعالیت میباشد و تمام فعالیت های فرهنگی حول محور مصلی انجام میگیرد و با توجه به فرموده حضرت آقا که نماز جمعه قلب فرهنگی هر شهر است باید تمام تلاش خود را بگذاریم تا این مجموعه تکمیل شود و بتواند به اهداف خود نائل شود .

 

شهردار قدس افزود : زمینی در کوی فرزان به هیئت امنای مسجد علی ابن ابی طالب و در شهرک الهیه نیز به همین مساحت زمین به هیئت امنای منطقه تقدیم شد و به زودی عملیات اجرایی شروع میشود و امیدواریم با تکمیل و پیگیری این دو پروژه کمبود سرانه فضای مذهبی در شهرستان قدس برطرف شود .

پربازدیدترین

مقالات

شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است
فرماندار ملارد :

شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است

ملارد – فرماندار ملارد گفت:شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است.  
 مقاله برای روز معلم

مقاله برای روز معلم

نقش تاثیرگذار معلمان در زندگیمان و نگرش ما به جهان را نمی توان در نظر نگرفت این معلمان هستند که چشمان ما را به دنیای بزرگ و ناشناخته ای که در آن زندگی می کنیم باز می کنند در ادامه یک مقاله
حقوق شهروندی از دیدگاه حضرت علی (ع)

حقوق شهروندی از دیدگاه حضرت علی (ع)

بحث در مورد حقوق بشر و شهروند از مباحث مطرح و مهم جهان کنونی است که مورد توجه اندیشمندان و صاحبان مکاتب حقوقی مختلف قرار گرفته است.
رسالت های خبرنگار، جامعه اطلاعاتی و قداست قلم

رسالت های خبرنگار، جامعه اطلاعاتی و قداست قلم

خبرنگاران طلایه داران جبهه آگاهی و چشم بینا و زبان گویای مردم هستند، به راستی چه زیباست اندیشه‌ای که در مقابل قلم زانو زند و واژه‌هایی که در خدمت بیان حق برآید
ویروس کرونا، شایعات و واقعیاتی که باید بدانیم

ویروس کرونا، شایعات و واقعیاتی که باید بدانیم

با همه‌گیر شدن ویروس کرونا مطالب بسیاری در فضای مجازی درباره این بیماری منتشر شده‌اند، مقاله حاضر واقعیات مرتبط با شیوع، پیشگیری، مقابله و درمان این بیماری را بازگو می‌کن

ویژه نامه ها

نظرسنجی

نظر شما در مورد کیفیت اخبار این سایت چیست؟

تبلیغات سایت

 

Template Design:Dima Group