ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 


سرپرست شرکت عمران شهرهای جدید گفت: شهر جدید اندیشه الگوی مناسب برای شهرهای جدید کشورشهراست که با استفاده از تکنولوژی های نوین و هوشمند سازی گام دوم رشد و تحول در شهر اندیشه آغاز می شود.

 


سحرنگار - به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید اندیشه ، دکتر جعفری سرپرست شرکت عمران شهرهای جدید در حاشیه بازدید از پروژه های مجموعه های مسکونی ناحیه های مختلف مرکز شهر اندیشه، ره باغ ، لیلیان و بنفشه که با حضور دکتر مهدی مسلم خانی رئیس هیت مدیره شرکت عمران اندیشه، مهندس غراوی و رحمانی اعضا هیات مدیره و تنی چند از مدیران شرکت مادر تخصصی شهرهای جدید همچنین مدیر عامل ، اعضاء هیات مدیره و مدیران شرکت عمران شهر جدید اندیشه برگزار شده بود در گفت و گو با خبرنگار ما اظهار داشت: شهرهای جدید خدمتی است برای ایجاد زیست مطلوب هموطنان در اطراف کلان شهرها با دارا بودن قابلیت مطلوب زیربنایی و روبنایی که باعث استقبال و توزیع مناسب جمعیت در این مناطق می­گردد که می­توانیم از این فرصت برای مدیریت جمعیت در کلان شهرها استفاده نمائیم.


وی ادامه داد:نکته مثبتی که در این بازدید در فضای شهر جدید اندیشه دیده شده است که این شهر با یک الگوی ساختاری و سیستمی مناسب توسعه پیدا نموده که در کنار بحث سکونت شهروندان ظرفیت فعالیتهای جنبی شهری در این مجموعه در دستور کار بوده که به همت مدیران گذشته و تلاش همه همکاران فعلی در شرکت عمران شهرهای جدید توجه به همه ابعاد سکونت در این شهر شکل گرفته است.


وی تصریح کرد: مدیریت اندیشه در ساخت تنها به دنبال تولید و ایجاد مسکن نبوده بلکه همزمان دیگر به پروژه­های مورد نیاز شهر از جمله پروژه­های مختلف زیربنایی و زیرساختی، توجه به سرانه های مورد نیاز شهر و بحث کیفیت ساخت و ساز و احداث پروژه­های فاخر و خاص توجه شده که این امر می­تواند الگویی مناسب برای شهرهای جدید در سایر نقاط کشور باشد و از دیگر نقاط قوت اندیشه می­توان به رویکرد مناسب در مدیریت بهره­وری از زمین­های موجود با کاربری های مختلف نام برد.


وی یاد آور شد: از طرح­های ایجاد شده در مجموعه مرکز شهر اعم از مسکونی، تجاری، فرهنگی که بر اساس الگوی ایرانی اسلامی بنا شده است نیز می­توان به نوبه خود به عنوان مدل موفق و موثر نام برد که از آن برای تکثیر دیگر شهرهای جدید می­توان الگو برداری نمود.
سرپرست شرکت عمران شهرهای جدید اظهار امیدواری نمود که با توجه به رویکرد شهرهای جدید وزارت راه و شهرسازی در خصوص توسعه پایدار و مقدماتی که در شهر جدید اندیشه شکل گرفته است باید وارد گام دوم تحول و رشد منطقه که همان ورود در عرصه هوشمند سازی و ایجاد ظرفیتهای متناسب با فناوری ها و تکنولوژی نوین در فضاهای مختلف شهری شد که حتماً با توجه به استقبال جمعیت ساکن در این شهر این امر بزودی آغاز خواهد شد.
در انتهای بازدید سرپرست شرکت عمران شهرهای جدید با حضور در مسجد جامع امام علی (ع) ضمن شرکت در فریضه نماز جماعت با شهروندان و نمازگزاران از نزدیگ گفتگو نمودند .


شایان ذکر است دکتر جعفری در ابتدای بازدید با حضور در مزار 5 شهید گمنام شهر ، تجدید میثاقی دوباره با آرمان های شهدا و امام شهدا نمودند ، پس از آن از پروژه فاخر بازار ایرانی اسلامی نقش اندیشه دیدن نموده وسپس با حضور میدانی در پروژه های یاد شده از نزدیک ضمن بررسی مسائل پیش روی آنها در جریان روند و سرعت اجرایی پروژه ها قرار گرفتند.

پربازدیدترین

مقالات

شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است
فرماندار ملارد :

شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است

ملارد – فرماندار ملارد گفت:شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است.  
 مقاله برای روز معلم

مقاله برای روز معلم

نقش تاثیرگذار معلمان در زندگیمان و نگرش ما به جهان را نمی توان در نظر نگرفت این معلمان هستند که چشمان ما را به دنیای بزرگ و ناشناخته ای که در آن زندگی می کنیم باز می کنند در ادامه یک مقاله
حقوق شهروندی از دیدگاه حضرت علی (ع)

حقوق شهروندی از دیدگاه حضرت علی (ع)

بحث در مورد حقوق بشر و شهروند از مباحث مطرح و مهم جهان کنونی است که مورد توجه اندیشمندان و صاحبان مکاتب حقوقی مختلف قرار گرفته است.
رسالت های خبرنگار، جامعه اطلاعاتی و قداست قلم

رسالت های خبرنگار، جامعه اطلاعاتی و قداست قلم

خبرنگاران طلایه داران جبهه آگاهی و چشم بینا و زبان گویای مردم هستند، به راستی چه زیباست اندیشه‌ای که در مقابل قلم زانو زند و واژه‌هایی که در خدمت بیان حق برآید
ویروس کرونا، شایعات و واقعیاتی که باید بدانیم

ویروس کرونا، شایعات و واقعیاتی که باید بدانیم

با همه‌گیر شدن ویروس کرونا مطالب بسیاری در فضای مجازی درباره این بیماری منتشر شده‌اند، مقاله حاضر واقعیات مرتبط با شیوع، پیشگیری، مقابله و درمان این بیماری را بازگو می‌کن

ویژه نامه ها

نظرسنجی

نظر شما در مورد کیفیت اخبار این سایت چیست؟

تبلیغات سایت

 

Template Design:Dima Group