ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

 
قدس- فرماندار قدس گفت: همه دستگاه های اجرایی از صبح سه شنبه ملزم به راه اندازی سیستم اتوماسیون اداری هستند.

 

 

سحرنگار - وحید گلی کانی شامگاه دوشنبه در جلسه شورای اداری شهرستان قدس که با حضور امام جمعه، دادستان، شهردار، اعضای شورای اسلامی شهر و مدیران دستگاه‌های اجرایی در سالن اجتماعات شهید فخری زاده برگزار شده بود، طی سخنانی به تاکید رئیس جمهور برای اجرای طرح دولت الکترونیک اشاره کرد و اظهار داشت: بنده در هفته اول خدمت رسانی، دولت الکترونیک را اجرایی کردم، اما برخی ادارات ما متأسفانه از سیستم الکترونیک استفاده نمی‌کنند.

 

وی خطاب به رؤسای ادارات افزود: در همین راستا دیگر هیچ نامه کاغذی از هیچ اداره‌ای قبول نمی‌کنیم، دولت الکترونیک را به طور ویژه در دستور کار قرار دهید.

 

فرماندار قدس اضافه کرد: ما باید در خیلی از مسائل احساس تکلیف کنیم و در همین راستا مدیران باید سهم دستگاه‌های خود را از ادارات کل بگیرند. رئیس اداره باید مطالبه کند و پیشرفت کار و گزارش عملکرد بدهد.

 

وی گفت: مردم نباید از سیستم مدیریتی در ادارات ناراضی بیرون بیایند، اگر هم درخواست در چارچوب قانون نیست، باید ارباب رجوع را توجیه کنید و گفتمان راه بیندازید و ملاقات عمومی را همه دستگاه‌های اجرایی به عنوان حقوق شهروندی برگزار کنند.

 

گلی کانی همچنین گفت: مسئولان برای شناخت شهر باید در شهر و بین مردم باشند و باید به سمت ایده آل سازی شهرمان برویم.

پربازدیدترین

مقالات

شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است
فرماندار ملارد :

شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است

ملارد – فرماندار ملارد گفت:شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است.  
 مقاله برای روز معلم

مقاله برای روز معلم

نقش تاثیرگذار معلمان در زندگیمان و نگرش ما به جهان را نمی توان در نظر نگرفت این معلمان هستند که چشمان ما را به دنیای بزرگ و ناشناخته ای که در آن زندگی می کنیم باز می کنند در ادامه یک مقاله
حقوق شهروندی از دیدگاه حضرت علی (ع)

حقوق شهروندی از دیدگاه حضرت علی (ع)

بحث در مورد حقوق بشر و شهروند از مباحث مطرح و مهم جهان کنونی است که مورد توجه اندیشمندان و صاحبان مکاتب حقوقی مختلف قرار گرفته است.
رسالت های خبرنگار، جامعه اطلاعاتی و قداست قلم

رسالت های خبرنگار، جامعه اطلاعاتی و قداست قلم

خبرنگاران طلایه داران جبهه آگاهی و چشم بینا و زبان گویای مردم هستند، به راستی چه زیباست اندیشه‌ای که در مقابل قلم زانو زند و واژه‌هایی که در خدمت بیان حق برآید
ویروس کرونا، شایعات و واقعیاتی که باید بدانیم

ویروس کرونا، شایعات و واقعیاتی که باید بدانیم

با همه‌گیر شدن ویروس کرونا مطالب بسیاری در فضای مجازی درباره این بیماری منتشر شده‌اند، مقاله حاضر واقعیات مرتبط با شیوع، پیشگیری، مقابله و درمان این بیماری را بازگو می‌کن

ویژه نامه ها

نظرسنجی

نظر شما در مورد کیفیت اخبار این سایت چیست؟

تبلیغات سایت

 

Template Design:Dima Group