سحرنگار


قدس-فرماندار شهرستان قدس گفت: بیمارستان ۱۶۰ تختخوابی شهرستان قدس در هفته دولت در راستای ارائه خدمات به شهروندان قدس افتتاح می گردد.


سحرنگار-به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قدس، لیلا واثقی فرماندار شهرستان قدس با اشاره به تکمیل و تجهیز بیمارستان ۱۶۰ تختخوابی شهرستان و افتتاح آن در هفته دویت بیان کرد: بیمارستان ۱۶۰ تختخوابی شهرستان قدس در هفته دولت جهت ارائه خدمات به شهروندان قدس یا همکاری مسئولین شهرستانی افتتاح می گردد.

وی با تاکید بر پیشرفت قابل توجه این بیمارستان می گوید: این بیمارستان نوساز در مقایسه با بیمارستان های تازه تاسیس شهرستان های شهریار و ملارد از لحاظ پیشرفت فیزیکی بیست درصد عقب تر بود اما با تلاش ها، پیگیری ها بسیار توانسته ایم پیشرفت قابل توجهی را داشته باشیم به طوری که در حال حاضر از بیمارستان های همجوار از لحاظ پیشرفت فیزیکی جلوتر است. َ
به گفته فرماندار شهرستان قدس، این بیمارستان نخستین بیمارستان غرب استان تهران است که پس از مدت ها انتظار با شتاب بیشتری به بهره برداری خواهد رسید و دراین مجموعه حتما مرکز دیالیز را که از نیازهای اصلی درمانی مردم شهرستان است را خواهیم داشت.

نظرات (0)

هیچ نظری در اینجا وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر بعنوان یک مهمان ثبت نام یا ورود به حساب کاربری خود.
0 کاراکتر ها
پیوست ها (0 / 3)
مکان خود را به اشتراک بگذارید

مطالب مرتبط

پربازدیدترین

ورود کاربران

فیلم و کلیپ

ویژه نامه ها

نظرسنجی

نظر شما در مورد کیفیت اخبار این سایت چیست؟

تبلیغات سایت

 

Template Design:Dima Group