ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 
 
 
 
به مناسبت فرارسیدن نیمه شعبان سالروز ولادت باسعادت حضرت صاحب‌الزمان امام مهدی (عج) و آغاز هفته منابع طبیعی، آیین افتتاح و کلنگ‌زنی پروژه‌های عمرانی و همچنین مراسم روز درختکاری در شهرقدس برگزار شد.
 
 

 

سحرنگار - به گزارش اداره ارتباطات و امور بین‌الملل شورای اسلامی و شهرداری قدس، در این مراسم بوستان شهید عزیزی در منطقه کم‌برخوردار شهرک شهید عزیزی به صورت رسمی افتتاح شد و در اختیار شهروندان عزیز قرار گرفت.

 

همچنین در راستای ارتقای سرانه‌های ورزشی و فرهنگی شهرقدس، کلنگ احداث پروژه مجموعه ورزشی تنیس روی میز در محوطه پشت دارالقرآن و خانه فرهنگ کوی فرزان توسط مسئولان شهرستان بر زمین زده شد.

 

در ادامه نیز مسئولین شهرستان و هیات همراه در مراسم روز درختکاری که در تصفیه‌خانه شهرستان قدس برگزار شد شرکت نمودند و به صورت نمادین ۲۰۰ اصله نهال در محوطه این تصفیه‌خانه غرس شد.

 

شایان ذکر است، شهرداری قدس در راستای توسعه فضای سبز پویش «هر خانه یک درخت» را از ابتدای اسفندماه آغاز کرده است. در این طرح اولویت کاشت با درختان مثمر بوده و شهروندان می‌توانند برای ایجاد فضای سبز درب منازل خود، به آسانی و به صورت رایگان از خدمات سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری بهره‌مند شوند.

 

پربازدیدترین

مقالات

شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است
فرماندار ملارد :

شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است

ملارد – فرماندار ملارد گفت:شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است.  
 مقاله برای روز معلم

مقاله برای روز معلم

نقش تاثیرگذار معلمان در زندگیمان و نگرش ما به جهان را نمی توان در نظر نگرفت این معلمان هستند که چشمان ما را به دنیای بزرگ و ناشناخته ای که در آن زندگی می کنیم باز می کنند در ادامه یک مقاله
حقوق شهروندی از دیدگاه حضرت علی (ع)

حقوق شهروندی از دیدگاه حضرت علی (ع)

بحث در مورد حقوق بشر و شهروند از مباحث مطرح و مهم جهان کنونی است که مورد توجه اندیشمندان و صاحبان مکاتب حقوقی مختلف قرار گرفته است.
رسالت های خبرنگار، جامعه اطلاعاتی و قداست قلم

رسالت های خبرنگار، جامعه اطلاعاتی و قداست قلم

خبرنگاران طلایه داران جبهه آگاهی و چشم بینا و زبان گویای مردم هستند، به راستی چه زیباست اندیشه‌ای که در مقابل قلم زانو زند و واژه‌هایی که در خدمت بیان حق برآید
ویروس کرونا، شایعات و واقعیاتی که باید بدانیم

ویروس کرونا، شایعات و واقعیاتی که باید بدانیم

با همه‌گیر شدن ویروس کرونا مطالب بسیاری در فضای مجازی درباره این بیماری منتشر شده‌اند، مقاله حاضر واقعیات مرتبط با شیوع، پیشگیری، مقابله و درمان این بیماری را بازگو می‌کن

ویژه نامه ها

نظرسنجی

نظر شما در مورد کیفیت اخبار این سایت چیست؟

تبلیغات سایت

 

Template Design:Dima Group